Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki system alarmowy do sklepu?

12834
#bigben nieaktywny
19 października 2014r. o 11:34
Hej wszystkim. Poszukuję systemu alarmowego do sklepu - polecicie mi coś w tym zakresie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 października 2014r. o 12:45
Przywiązuj sobie nitkę do palca i do drzwi w sklepie. A jeśli aż tak chytry nie jesteś to zleć instalację komuś kto się na tym zna..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
19 października 2014r. o 14:49
Polecam w tym zakresie udać się do firmy ochroniarskiej. Zamontują i na wypadek włamania przybędą ;) i doradzą jaki system najlepszy

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 15:13
rafi napisał(a): Polecam w tym zakresie udać się do firmy ochroniarskiej. Zamontują i na wypadek włamania przybędą ;) i doradzą jaki system najlepszy

jaja sobie robisz albo pracujesz w takiej "firmie". Jak sie uruchomi alarm to oni ci zadzwonia że sie uruchomił alarm i pobiorą za to comiesięczny haracz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
19 października 2014r. o 15:14
bigben napisał(a): Hej wszystkim. Poszukuję systemu alarmowego do sklepu - polecicie mi coś w tym zakresie?

Witam, na przykład centrala PC1832 firmy DSC, ewentualnie mogę polecić bezprzewodowy system Alexor.

Pozdrawiam

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
19 października 2014r. o 15:16
bigben napisał(a): Hej wszystkim. Poszukuję systemu alarmowego do sklepu - polecicie mi coś w tym zakresie?


A po co ci alarm? Powieś na drzwiach tabliczkę "UWAGA ZŁY PIES" i nikt ci się nie włamie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Misiek niezalogowany
20 października 2014r. o 6:29
Psa nie można trzymać w sklepie - sanepid może się przyczepić :)
Sprawdź sobie Integra z Satel - dobry bo polski, poza tym często spotykany w różnego rodzaju firmach, domach, instytucjach, sklepach.
Tu masz artykuł o tym systemie https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/114,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-3.-duze-obiekty
Znajdziesz tam opis poszczególnych funkcjonalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzegorzmarek niezalogowany
1 lutego 2015r. o 21:35
Powiem Ci, że my pracowaliśmy długo na excelu. Tak się do tego przyzwyczaiłyśmy, że później trudno było nam przeskoczyć na coś innego. Ale było to konieczne, bo w dobie laptopów, tabletów i smartfonów była konieczność bardziej wydajnej komunikacji. Jedziemy obecnie na Crystal CRM. Działa przez internet, na przeglądarce. Logujesz się jak na facebooka :)
Tam masz zadania, terminarz, historię relacji z klientem itd itd. Chodzi mi konkretnie o ten tutaj program: http://crystalcrm.pl/
Zajrzyj tam. Masz tam bardziej szczegółowy opis. Masz tam też możliwość darmowego testu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza