Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

6 dniowy tydzień pracy

~ niezalogowany
23 października 2014r. o 9:03
~majętny Stef napisał(a): Sześciodniowy dzień pracy to wyższe wskaźniki wzrostu gospodarczego dla rządu.
Będziemy robili więcej za tyle samo pieniędzy.
Rząd i ratingi światowe, banki zagraniczne i giełdy trzymają nas na powierzchni tylko dzięki temu wzrostowi gospodarczemu bo społeczeństwo wcale się dzięki temu nie bogaci a dostaje jeszcze większe rachunki do zapłacenia.

Pracodawca jest już tak opodatkowany że ledwo dyszy i trzeba mu dodać nowych sił w postaci pracownika robiącego dodatkowy dzień. Wtedy rząd znów podniesie podatek pracodawcy i znów na parę lat utrzyma się na powierzchni analityków z MFW.

No ale już 7 dnia pracującego nie wprowadzą i można przewidzieć co się stanie jak wzrost gospodarczy wyniesie 0 lub -1.






Pracodawca jest już tak opodatkowany że ledwo dyszy?????????? tylko tak gadają a z kąd te fury warte kupę kasy? ledwo dyszy to pracownik co robi za śmieszne pieniądze ,tak żę z twoim wpisem się nie zgodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 9:27
Jestem pracodawcą. Pracuję 7 dni w tygodniu. Uważam, że jak kogoś stać to niech pracuje 3. Ja muszę opłacić ZUS, podatki, dzierżawy, kredyty na urządzenia do pracy. Od 3 tyg. powinienem leżeć w łóżku, bo się nie mogę doleczyć z przeziębienia, ale zatrudniłem kobietę , która po tygodniu od otrzymania umowy poszła na L4. Ona już 3 miesiące choruje, do świąt nie wróci. Musze pracować , bo innym się nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
23 października 2014r. o 9:38
Ja już od mojej pierwszej pracy w życiu robiłem pon-sob. Nie miałem jeszcze przyjemności pracować od pon do pt, więc ja tego nie odczuję. Sobotę wolną to ja miałem tylko w szkole bo nawet na praktyce co drugą sobotę musiałem być...a nie sorry na stażu miałem wolną sobotę ale o była budżetówka. :)

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
23 października 2014r. o 9:52
Mój kumpel pracuje w ochronie zakładu i mu co tydzień wypada jakaś zmiana w sobotę i niedzielę i według przepisu przysługuje dzień wojny a on je widzi jak świnia niebo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 października 2014r. o 17:22
~Ziutek napisał(a): Mój kumpel pracuje w ochronie zakładu i mu co tydzień wypada jakaś zmiana w sobotę i niedzielę i według przepisu przysługuje dzień wojny a on je widzi jak świnia niebo


No i lepiej żeby nie widział tego "dnia woJny" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kanarek niezalogowany
23 października 2014r. o 18:04
Widzę że ta Papuga jest strasznie upierdliwa chyba lubi wojować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 października 2014r. o 18:23
~kanarek napisał(a): Widzę że ta Papuga jest strasznie upierdliwa chyba lubi wojować.


Mylisz się Serinusie canario :) Jestem niespotykanie spokojny człowiek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 października 2014r. o 19:34
Kwota wolna - to klucz do normalności.

Tylko KWOTA WOLNA oraz minimalna stawka godzinowa w wysokości 1/160 minimalnej pensji unormuje rynek pracy.

Umowy śmieciowe to owoce systemu przetargowego jaki wymyśliło państwo.
Ma być tanio a za jaką cenę urzędników nie interesuje.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.