Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 6
~poinformowany niezalogowany
24 października 2014r. o 12:31
~ napisał(a): Jegomościu, przestań się kompromitować. "Zawieszenie" ulotki na portalu powinno być - zgodnie z przepisami Ordynacji Wyborczej - poprzedzone stosowną umową z właścicielem portalu, a i ulotka winna być opatrzona odredakcyjnym komentarzem, że jest to materiał wyborczy. I tylko mi nie pieprz, że mogę zawiadomić o tym Komisarza Wyborczego, bo donosicielem nie jestem i nie mam zamiaru tego robić. Ale, że takie "wieszanie" jest złamaniem przepisów wyborczych, pewnie sam wiesz doskonale, bo i sam kandydujesz i przepisy znasz.

SKAD wiesz że niema umowy z portalem?Asztabowcy z ratusza twoimi wypocinami służą za komentarz wyręczając redakcję. PRZENIEŚCIE się na ISTOTNE tam jest umowa i odpowiedni komentarz redakcyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
24 października 2014r. o 12:54
~ napisał(a): Ulotka pojawiła się tylko w tym temacie ...


Aluzję zrozumiałem.
Postępowanie Tomasza Chlastawy również traktuję jako nieetyczne.
Tylko nie pisz już więcej tłustym drukiem :)
Lepiej sobie radzę z drukowanymi literkami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 13:40
Poinformowany z Ciebie, jak z "koziej.... trąbka". To, że inni łamią prawo, nie oznacza, że ktoś czyniący podobnie prawa nie łamie. Poczytaj Ordynację. I masz rację. "Ratuszowi" ją przeczytali, bo postępują zgodnie z tym, na co prawo pozwala i w zgodzie z Ordynacją. Ja do nich nie należą i nie mam żadnych szans, by należeć. Wkurza mnie tylko, gdy kandydat (każdy) udaje świętoszka a już przy starcie narusza zasady prawne, a co za tym idzie, okazuje się szują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v niezalogowany
24 października 2014r. o 14:49
~ napisał(a): Poinformowany z Ciebie, jak z "koziej.... trąbka". To, że inni łamią prawo, nie oznacza, że ktoś czyniący podobnie prawa nie łamie. Poczytaj Ordynację. I masz rację. "Ratuszowi" ją przeczytali, bo postępują zgodnie z tym, na co prawo pozwala i w zgodzie z Ordynacją. Ja do nich nie należą i nie mam żadnych szans, by należeć. Wkurza mnie tylko, gdy kandydat (każdy) udaje świętoszka a już przy starcie narusza zasady prawne, a co za tym idzie, okazuje się szują.

Zobacz na ISTOTNE jak ROMANOWOWIE szanują ordynację! Potrzebują oni tzw. pożytecznych idiotów masz jednak zadatki by do nich dołączyć.Jesteś "legalistą" i nie jesteś bez szans by być jednym z dworu kacyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 14:54
Uczciwym jestem człowieku, a nie legalistą. A na portal, o którym mówisz od dawna nie zaglądam w ogóle. W mojej opinii nie ma po co. Marketing i reklamy mam w TV co chwila...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 18:49
Z tej trójki najlepszym kandydatem na radnego jest Łukasz Jaźwiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
24 października 2014r. o 18:56
~ napisał(a): Z tej trójki najlepszym kandydatem na radnego jest Łukasz Jaźwiec.

kto to jest? gdzie pracuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
24 października 2014r. o 19:17
~ napisał(a): "Zawieszenie" ulotki na portalu powinno być - zgodnie z przepisami Ordynacji Wyborczej - poprzedzone stosowną umową z właścicielem portalu


Ciekawe jest to co piszesz, a możesz wskazać jaki konkretnie przepis to nakazuje, bo art. 112 kodeksu wyborczego mówi jedynie o prasie drukowanej, nie o portalach internetowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza