Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

2820
#k1p nieaktywny
26 lipca 2015r. o 21:40
Lepiej starsze w dobrym stanie, niż coś nowszego, co zaraz się rozsypie. Najważniejsze, to nie ulegać chwilowemu zachwytowi i nie wierzyć w okazje. Zawsze się tego trzymam i (odpukać) jeszcze się nie rozczarowałam.
Swoją drogą, też planuję sprzedać auto. Tylko zastanawiam się, co wymontować: silnik, czy wnętrze, żeby podać niższą cenę?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 21:48
Czyli masz auto nie odpowiadające stanem i zachowaniem do aktualnej wartości rynkowej. Jeśli nie chcesz "oddać za bezdurno". to raczej podaruj komuś lub instytucji, która odniesie z tego korzyść. Ja tak zrobiłem i mogę po - już latach - patrzeć na mojego byłego pieszczocha z zadowoleniem.
,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
26 lipca 2015r. o 22:09
Nie, odnoszę się do linku, który był podany wcześniej w dyskusji, gdzie ktoś w ogłoszeniu podaje cenę auta bez kół i lamp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mloda niezalogowany
27 lipca 2015r. o 9:13
Ja ci polecam moja audiczke a6 c6 3.0 quattro benzyna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2015r. o 9:22
~mloda napisał(a): Ja ci polecam moja audiczke a6 c6 3.0 quattro benzyna
mozna foto auta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mloda niezalogowany
27 lipca 2015r. o 9:27
Nie jestem zalogowanym użytkownikiem auto jest z 2005 roku kolor czarny cena 32tys
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mloda niezalogowany
27 lipca 2015r. o 9:34
Najbardziej żywotne i niezawodne to stare audi 80b4 ojciec ma je ponad 8lat nigdy nie stał na drodze przez jakieś awarie nigdy nic mu nie siadlo w trasie a ma przejechane na zegarze ponad 300tys trzeba tylko po prostu dbać wymieniać wszystko na czas klocki oleje itp i auto chodzi jak należy chciałam żeby go sprzedał bo kupiłam nowa audi ale nie chce ma sentyment do niego i mmówi ze teraz ja będę więcej razy na serwisie swoim nic on u mmechanika swoim bywal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2015r. o 9:39
OKAZJA TYLKO BRAC ;) http://olx.pl/oferta/clio-2-diesel-zamiana-na-astre-g-CID5-IDb2kvz.html#7deb39e591
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza