Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porady dla przyszłych i młodych mam
~reten niezalogowany
25 października 2014r. o 13:24
ciekawe czy te polozne i reszte tej ekipy wysla na szkolenie jak zajmowac sie kobietami przed porodem, bo to co sie tam dzieje to cieżko prl i komuna, kazdej pani trzeba posmarowac zeby kobeite dobrze traktowała, za wszstko trzeba placic, dodawac czekoladki, kawy itd. szkoda gadac, chca zarabiac jak zachod a mentalnie sa jak afryka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
25 października 2014r. o 16:48
Nie zgodzę się z przedmówcą, rodziłam w naszym szpitalu niecały rok temu i jestem mega zadowolona. Wszystkie panie położne z jakimi miałam styczność były bardzo miłe opiekowały się mną najlepiej jak umiały. Za nic nie musiałam płacić, nikomu nie dawałam czekoladek, nie miałam na oddziale żadnych znajomości. Zarówno opieka przed jak i po porodzie jak dla mnie bez zarzutu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
25 października 2014r. o 22:12
Ostatnio rodziła moja przyjaciółka i brak mi słów na postawę lekarki prowadzącej, serce mi pękło jak ją zobaczyłem po porodzie, brak znieczulenia i totalna znieczulica na potrzeby kobiety rodzącej, pewnie standardy u naszych wschodnich sąsiadów są wyższe, jako mężczyzna nie rozumiem bólu porodowego ale rozumiem dlaczego kobiety wybierają inne placówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
26 października 2014r. o 8:37
Również odradzam poród w bolesławieckim szpitalu. Metody stosowane z lat 50 typu vacum - próżnociąg oraz zakazane metody typu ucisk Kristellera. Miałam wskazania do cesarki, ale niestety PORÓD NATURALNY jest priorytetem w tym szpitalu. Dziecko urodziło się w zamartwicy, całę szczęście żyje, ale stale wizyty u neurologa, rehabilitanta itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
26 października 2014r. o 8:43
Panie położne w porządku, jednak pielęgniarki z Oddziału neonatologicznego MASAKRA mowa tu o Starszych Paniach - wypalone zawodowo, bardzo nie miłe!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 21:39
Poród w Bolesławcu polecam, ale tatusiowie powinni kontrolować sytuację. Grzecznie aczkolwiek stanowczo domagać się swojego. Jak medycy wyczują, że gościu ma miękkie nogi ze strachu, to będą sobie pozwalać. W Bolesławcu są tacy sami fachowcy jak gdzie indziej. Lepiej, gorzej to subiektywne odczucia. To tylko i aż szpital powiatowy, który świadczy usługi na dobrym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 23:18
Jak polecasz to sobie sama rodzić możesz tej mordowni tyle ludzi tam zmarło w tym szpitalu ale jak zwykle lekarze bezkarni. Trgedia nasz szpital.A co do wiazdu na szpital że jest płatny to jest wymysł tylko dyrektora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 16:38
Rodzisz sama i od ciebie zależy jaki masz poród bo lekarz prowadzący pomaga ci w tym wyborze. A pielęgniarki rzeczywiście są niemiłe, zwłaszcza dla młodziutkich matek. Zresztą jak wszędzie możesz trafić na milszą lub zołzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza