Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramiczna Ławka w Mieście Ceramiki
~jajo niezalogowany
27 października 2014r. o 11:15
Pomysł fajny,ale nie wiem czy uroczyste otwarcie nie zrobią urzędasy i pobawią się z tego powodu za kasę podatników gdzieś w restauracyjce po przecięciu wstęgi...innych uroczystych odsłonięć nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 20:42
... nie wydaje mnie się ,że przyjezdni ludzie 'zakumają",że to ceramiczna ławka,do ogółu ludzkiego bardziej dotarły by znane wzory ,używane w zdobnictwie ceramicznym,tej "wody" nie widuje się na wyrobach ,ławka niczego sobie ale na pierwszy "rzut" oka nie kojarzy się z ceramiką. :|

Artysta tworzy, nie odtwarza. Nie powiela znanych wzorów, nie maluje według cudzych fotografii ani z pocztówek itp.
Ławeczka dlatego jest taka, że tworzył to artysta, a nie odtwarzał ktokolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 21:16
~ napisał(a):
... nie wydaje mnie się ,że przyjezdni ludzie 'zakumają",że to ceramiczna ławka,do ogółu ludzkiego bardziej dotarły by znane wzory ,używane w zdobnictwie ceramicznym,tej "wody" nie widuje się na wyrobach ,ławka niczego sobie ale na pierwszy "rzut" oka nie kojarzy się z ceramiką. :|

Artysta tworzy, nie odtwarza. Nie powiela znanych wzorów, nie maluje według cudzych fotografii ani z pocztówek itp.
Ławeczka dlatego jest taka, że tworzył to artysta, a nie odtwarzał ktokolwiek.





Ok,ale nie chodzi o 'odtwarzanie" ,tylko nawiązanie do tradycyjnych wzorów ,wtedy ceramiczna 'ławka' każdemu na pierwszy rzut oka przedstawiała by się jako ceramiczna,mi się przedstawia jak skorupa żółwia ,co nie mówię ,że mi się nie podoba ,ale trzeba dobrze się uprzeć aby na myśl przyszła ceramika produkowana w mieście,kiedy sie spojrzy na tę ławkę,a właściwie sofę,jest fajna ,ale nie przypomina ceramiki [mi nie przypomina i wyrażam swoje zdanie]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mp niezalogowany
27 października 2014r. o 22:08
To zrobił murarz:
[img=1414443987_d63kop3.jpg]



Tę zrobił artysta:
[img=1414444033_nadklrg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:18
~ napisał(a): ... nie wydaje mnie się ,że przyjezdni ludzie 'zakumają",że to ceramiczna ławka,do ogółu ludzkiego bardziej dotarły by znane wzory ,używane w zdobnictwie ceramicznym,tej "wody" nie widuje się na wyrobach ,ławka niczego sobie ale na pierwszy "rzut" oka nie kojarzy się z ceramiką. :|
Ktoś napisał:
Artysta tworzy, nie odtwarza. Nie powiela znanych wzorów, nie maluje według cudzych fotografii ani z pocztówek itp.
Ławeczka dlatego jest taka, że tworzył to artysta, a nie odtwarzał ktokolwiek.
Ktoś napisał:
Ok,ale nie chodzi o 'odtwarzanie" ,tylko nawiązanie do tradycyjnych wzorów ,wtedy ceramiczna 'ławka' każdemu na pierwszy rzut oka przedstawiała by się jako ceramiczna,mi się przedstawia jak skorupa żółwia ,co nie mówię ,że mi się nie podoba ,ale trzeba dobrze się uprzeć aby na myśl przyszła ceramika produkowana w mieście,kiedy sie spojrzy na tę ławkę,a właściwie sofę,jest fajna ,ale nie przypomina ceramiki [mi nie przypomina i wyrażam swoje zdanie]

Skorupa zółwia też fajna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
28 października 2014r. o 20:29
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basia niezalogowany
29 października 2014r. o 7:35
Paskudzctwo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyb niezalogowany
29 października 2014r. o 13:01
~Basia napisał(a): Paskudzctwo!!!


Czy Car byl w Meksyku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza