Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najlepszy wójt poszukiwany
~stary niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:15
tak sobie przeglądam wyniki wyborów u nas i tak zastanawiam się dlaczego trzy wioski które tak były przeciwne budowie farmy wiatrowej ( Krzyżowa Różyniec i Osła ) głosowały na Pana Pawliszczy o co tu chodzi ? może jednak zwolenników budowy jest tyle samo a może i więcej !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jakub niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:18
nikt nie wie o co tu chodzi :/ ,tacy ludzie ,brak wytrwalosci i wlasnego zdania ,przykre ,ale prawdziwe tu juz sie nic nie zmieni ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:26
jestem za byle tylko nie wybudowali biogazowni głosowałam na Pana wójta i mam nadzieję że postawi tylko wiatraki bo to przecież już tak daleko poszło że raczej nie da się tego już zatrzymać......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jonek niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:27
Nie ma co dochodzic ,co chcieli to maja :D zycze powodzenia i sukcesow przez nastepne 4 lata !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:52
dokładnie wszyscy z tego skorzystamy.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kumata niezalogowany
21 listopada 2014r. o 15:22
~Bolek napisał(a):

Poanalizować, zrobiłam to za "dziadków" z PKW.[img=1416579745_95ch5u0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 21:22
~stary napisał(a): tak sobie przeglądam wyniki wyborów u nas i tak zastanawiam się dlaczego trzy wioski które tak były przeciwne budowie farmy wiatrowej ( Krzyżowa Różyniec i Osła ) głosowały na Pana Pawliszczy o co tu chodzi ? może jednak zwolenników budowy jest tyle samo a może i więcej !!!



bo co niektórzy chca wiatraków i na ich polach nie chcą pracować tylko kase gotową do ręki są tacy co mają ponad 100ha pola i chca dodatkowo wiatraczki zachłanni na kase ale wiatraków nie będzie i tak ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okil niezalogowany
21 listopada 2014r. o 21:24
~Ania napisał(a): jestem za byle tylko nie wybudowali biogazowni głosowałam na Pana wójta i mam nadzieję że postawi tylko wiatraki bo to przecież już tak daleko poszło że raczej nie da się tego już zatrzymać......
Aniu stuknij sie w głowe i poczytaj protokół z sierpnia i zobaczysz czy sa wiatraki czy nie ma a potem mów swoje lamenty..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego