Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

hemoroidy po ciazy

~mama niezalogowany
26 października 2014r. o 11:37
witam do jakiego lekarza w Bolesławcu musze sie zgłosic z hemoroidami za odp dziekuje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~melirda niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 10:00
Do swojego ginekologa. Najlepiej tego, który prowadził Ci ciążę.
Zerknij sobie jeszcze tutaj:
http://leczymyhemoroidy.pl/informacje/hemoroidy-ciazy/
Na stronie jest artykuł na temat metod radzenia sobie z hemoroidami w ciązy oraz po ciąży. Ten problem dotyka prawie 50% osób tak więc nie jesteś z tym sama.
Może na początku warto byłoby spróbować domowych metod? Zmienić dietę na lekkostrawną czy też więcej się ruszać, nie siedzieć tak na miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 12:48
Od tego jest chirurg i proktolog
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 12:52
~m napisał(a): Od tego jest chirurg i proktolog
w tym przypadku nie masz racji.przechodziłem to to coś wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 14:25
Mniej alkoholu ,bo podrażnia te żylaki i ostrego nie (...),łagodna dieta i tak ogólnie unikać obżarstwa i opilstwa i będzie spoko luz

Zmoderowano 21.01.2015 godz.16:56 - powód: słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 19:20
Idź do lekarza rodzinnego, to ci powie do kogo masz się udać.
Niedługo będziecie pytać na forum jak wytrzeć zasmarkany nos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lea niezalogowany
21 stycznia 2015r. o 20:39
Do proktologa z hemoroidami tylko.We Lwówku leczą i operują,w tej chwili nie mam nr telef ale do szpitala zadzwonić tam się mozna dowiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 9:36
~klucz-nick napisał(a): w tym przypadku nie masz racji.przechodziłem to to coś wiem.

Człowieku to Ty się nie znasz,widać że nie do tego lekarza chodziles,albo miałeś co innego

Zmoderowano 22.01.2015 godz.16:44 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza