Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Więcej pracy, mniej bezrobotnych
~Angela22 niezalogowany
26 października 2014r. o 22:21
a szanujaca sie kobieta nie powinna pracowac, tylko lezec i pachnieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
26 października 2014r. o 22:31
Największe ofermy to kobiety która zamiast szukac pracy i sie uczyc wolą dawać d...y :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
26 października 2014r. o 22:31
Największe ofermy to kobiety która zamiast szukac pracy i sie uczyc wolą dawać d...y :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Angela22 niezalogowany
26 października 2014r. o 22:33
to facet ma zdobywac wiedze by potem duzo zarabiac i przynosic kobiecie pieniadze

zapamietajcie to sobie = kobieta domem sie zajmuje i czeka na faceta z obiadem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
26 października 2014r. o 22:35
Największe ofermy to kobiety która zamiast szukac pracy i sie uczyc wolą dawać d...y :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2014r. o 22:35
~Angela22 napisał(a): to facet ma zdobywac wiedze by potem duzo zarabiac i przynosic kobiecie pieniadze

zapamietajcie to sobie = kobieta domem sie zajmuje i czeka na faceta z obiadem


A druga z kolacją i śniadaniem :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2014r. o 22:42
A może dlatego wam tak spadła stopa bezrobocia że jesteście namniej skuteczni w całym województwie? Ja jestem przykładem byłam zarejestrowana przez 3 lata w Urzędzie w Bolesławcu i przez 3 lata nie dostałam choćby jednej oferty pracy-mam średnie wykształcenie, studium i kilka kursów, znam niemiecki - niestety nic dla mnie nie mieliście. W końcu się wyrejestrowałam, bo szkoda mi było kasy na bilety żeby dojechać, ubezpieczenia nie potrzebowałam, mam od męża. Piszecie, że Lubań procentowo wypada gorzej, akurat znam wiele osób z Lubania, którym właśnie Urząd znalazł pracę, choć Lubań niby jest miastem bez perspektyw. W Bolesławieckim Urzędzie Pracy pozostają zarejestrowani tylko ci, którzy potrzebują ubezpieczenia zdrowotnego, bo nikt nie liczy na jakąś pomoc od was, bo jesteście najgorsi w całym regionie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Angela22 niezalogowany
26 października 2014r. o 22:43
~piko napisał(a): Największe ofermy to kobiety która zamiast szukac pracy i sie uczyc wolą dawać d...y :D


gdyby nie bylo takich pań wielu z was nigdy by nie zamoczylo : )))))))))))))))

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.