Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

zdechl pies co dalej

~ niezalogowany
27 października 2014r. o 17:50
zanieś do Ha-Noi - wydłubią czipa a reszte do gara....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
422
#elik nieaktywny
27 października 2014r. o 17:53
Jeżeli się tak stanie to idziesz do weterynarza, pod którego opieką był
Twój pupil, on wystawi Ci zaświadczenie ( cos w rodzaju aktu zgonu) i z tym zaświadczeniem idziesz do straży miejskiej. Tam wyrejestrujesz pieska.

Jestem emerytką i NIE głosowałam na PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 19:44
No i gitara temacik był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZnowuJa niezalogowany
27 października 2014r. o 21:14
Zdechłęgo psa trzeba utylizować. Tym się zajmują chyba weterynarze, aczkolwiek nie jestem pewna...na pewno wskażą miejsce, gdzie to sie robi...moj pies jeszcze żyje,więc nie zajmowałam sie tym bezpośrednio, ale coś tam sąsiadka opowiadała. Z tego co wiem, straż miejska pyta przy wyrejestrowaniu co się stało ze zwłokami psa. Trzeba pokazac zaświadczenie o utylizacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 21:16
moze pomoże reset chipa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:32
~ZnowuJa napisał(a): Trzeba pokazac zaświadczenie o utylizacji.


A co, jezeli pies uciekł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:34
Zdechł pies i co dalej?...Dalej to zajmie się tym PanM jak zostanie prezydentem lub chociaż radnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
27 października 2014r. o 22:43
Robisz to co 5, 50, 150 lat temu. Zakopujesz, później zgłaszasz w UM, że psa nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.