Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

czy M.Kożuchowska ochrzci syna w Watykanie

2900
#falco nieaktywny
28 października 2014r. o 22:27
jest to dla mnie i milionów Polaków niezmiernie ''ważna'' sprawa
a dla was? :D


Dopisane 28.10.2014r. o godz. 22:27:

pytam bo ze zródeł ''dobrze poinformowanych'' słyszałem że aby się bidula nie fatygowała, papież ma przyjechać do niej...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 października 2014r. o 22:31
M. Kożuchowska to Maryja Kożuchowska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 22:52
falco napisał(a): jest to dla mnie i milionów Polaków niezmiernie ''ważna'' sprawa
a dla was? :D Dopisane 28.10.2014r. o godz. 22:27:pytam bo ze zródeł ''dobrze poinformowanych'' słyszałem że aby się bidula nie fatygowała, papież ma przyjechać do niej...


Tak się tym przejmuję ,że dychać nie mogę spokojnie ,myślę ,że inni ludzie też niczym innym się nie przejmują tylko tą niezmiernie ważną sprawą gdzie ta kobieta ochrzci swoje potomstwo. :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 22:55
falco z całym szacunkiem ale zakładając taki temat jesteś jak Pudelek :P brak słów :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:> niezalogowany
28 października 2014r. o 23:00
A kogo to do cholery obchodzi?
Niech sobie chrzci gdzie chce, z kim chce i jak chce!
:>

Falco, nudzi Ci się?
Jeśli tak, to zajmij się czymś pożytecznym, np. dobrze wymyj zęby przed wyborami.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:25
Nikogo to nie powinno obchodzić,cieszę się,że moja rówieśniczka urodziła dziecko...Podziwiam Małgosiu,bo mi w tym wieku już się nie chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:45
interesuje mnie Ojciec tematu.Chociaż ten z chipem psiaka co już nie kupczy ,lepszy. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:51
falco napisał(a): jest to dla mnie i milionów Polaków niezmiernie ''ważna'' sprawa
a dla was? :D Dopisane 28.10.2014r. o godz. 22:27:pytam bo ze zródeł ''dobrze poinformowanych'' słyszałem że aby się bidula nie fatygowała, papież ma przyjechać do niej...


Ptaśku i tym sposobem dosięgłeś dna :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.