Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 12
~asan niezalogowany
29 października 2014r. o 9:20
Wybierać powinniśmy ludzi aktywnych nie tylko przed wyborami. Szczególnie teraz gdy wybieramy konkretnego człowieka a nie listę. Z tych kandydatów to Latoch wydaje sie najlepszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorientowany niezalogowany
29 października 2014r. o 9:59
Tu to naprawdę jedynie będę głosował na kandydata Janusza LATOCH. Kto to jest p. Sołtyszewski lub Kryspin, znam parę osób o nazwisku Zięba i Kryspin z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WYBORCA niezalogowany
29 października 2014r. o 15:47
Głosuje na Komendanta Straży Rybackiej bo skoro pełni funkcję społecznie i to od dłuższego czasu czego nie słyszałem/czytałem o pozostałych kandydatach to po wybraniu go do rady miasta dalej będzie działał w imieniu mieszkańców. Panie Januszu ma Pan mój głos!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
148
#waldek nieaktywny
29 października 2014r. o 17:03
Na tej liście jest tylko jeden kandydat, który wie po co startuje i co to jest rada miasta. Janusz Latoch.Nie zmarnujcie swojego głosu i glosujcie na Janusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pannazdzieckiem niezalogowany
29 października 2014r. o 17:51
Ja też znam tego gościa nazwiskiem Latoch. Szkoda, że mieszkam w okręgu nr 11.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 października 2014r. o 18:19
A ja nie znam tego gościa ... nazwiskiem Latoch , proszę się nie podszywać Drogi Kolego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariola niezalogowany
29 października 2014r. o 18:52
Janusz Latoch jest najlepszy . Głosujcie na tego GOŚCIA .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIESZKANKA OSIEDLA niezalogowany
29 października 2014r. o 19:00
Pan Kryspin ma mój głos:)
Kandydat warty zaufania, mądry i rozsądny człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.