Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złamanie, którego nie było
~ja niezalogowany
29 października 2014r. o 16:07
Osobiście uważam, że ortopedia i chirurgia w b-cu nadaje sie do wysadzenia w kosmos, traktuja pacjenta hurtowo, wejdz i wyjdz a o jakimkolwiek leczeniu zapomnij. Przemądrzali lekarze,ktorzy tylko pouczaja pacjentow a sami popelniaja bledy w leczeniu, wystawianiu l4, nawet zapominaja wpisac pacjeta do zeszytu na umowiony termin.....dlugo by wymieniac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
29 października 2014r. o 16:22
Ja z córka miałam podobną sytuację. Córka złamała rękę tuż nad nadgarstkiem. Kiedy pojechałam na SOR lekarz nie zrobił prześwietlenia i stwierdził, że nic jej nie jest bo może ruszać ręką, ale mogę ją przez kilka dni zawijać i podawać środki przeciw bólowe. Po dwóch dniach trafiłam do szpitala ponownie bo dziecko dalej skarżyło się na ból a że to były święta nie mogłam pójść do przychodni. Pani przy dyżurce stwierdziła, że nas nie przyjmie bo to nie jest nagły wypadek i mam poczekać jeszcze dwa dni i udać się do przychodni. Jednak udało mi się po kilku godzinach proszenia. Inny lekarz na tym samym oddziale od razu skierował córkę na prześwietlenie bo spojrzał na rękę i już wiedział mniej więcej gdzie ta ręka jest złamana. Po rtg wróciłam z córką a lekarz, który 'badał" ją przy poprzedniej wizycie stwierdził, że kontuzja się odnowiła. Założyli jej szynę i kazali pójść z a5 dni na kontrolę do poradni. W poradni parodia- założyli jej gips który po jednym dni rozsypał się i połamał, poszłam ponownie i pani pielęgniarka stwierdziła że nie ma sensu zakładać jej nowego wystarczy owijać bandażem elastycznym. Od tego czasu moje dziecko boi się lekarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
29 października 2014r. o 16:34
~maciej napisał(a): wy chyba zartujecie na bolcu ze cos takiego puszczacie. cala sprawe opisal pan letowski ktory startuje w wyborach przeciwko starostwu (wlascicielowi szpitala). pan letwoski prywatnie tez zajmuje sie promocja stomadentu o ktorym jest napisane w samych superlatywach w artykule. caly ten artykul jest niesmaczny i powinien miec napis "tekst sponsorowany" lub "tekst wyborczy"


Nie startuję w wyborach przeciwko starostwu ani przeciwko właścicielowi szpitala : )
Właścicielem szpitala są mieszkańcy, starostwo tylko usiłuje nim zarządzać (a raczej decydować o tym kto zarządza) pomagać w jego finansowaniu itd.

Nie startuję w wyborach przeciwko starostwu, startuję po to, aby było zarządzane lepiej niż obecnie i aby było więcej radnych zajmujących się tym, do czego ich wybrano : )

Bywa, że pracuję dla Stomadentu. Zauważ drogi anonimie, że opinie o tej firmie w tekście są opiniami Grzegorza Szutry i faktami na temat tego, jak go Stomadent obsłużył. Pracowałem też dla kandydata PiS na prezydenta. Gdyby Szutra w tekście powiedział, że Szymon Pogoda włożył mu rękę w gips to też być się czepiał?

Ufam, że tak jak ten tekst przeszkadzają ci peany na cześć starosty na Bolec.info czy informacja o remoncie drogi opatrzona fotą ekipy remontowej w garniturach: http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=12071

A tekst dotyczy szpitala i obsługi w nim a nie Łętowskiego, co sprawia że generalnie dyskutujemy nie na temat : )

Pozdrawiam serdecznie : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 października 2014r. o 16:51
[img=1414597806_r8kkaek.jpg]


Jedno z moich ulubionych : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
29 października 2014r. o 17:22
Przed ortopedią w Bolesłąwcu i zarazą chroń nas Panie Boże.Moja żona doświadczyła ich na własnej skórze (ręce złamanej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 17:58
a powiedzieli panu lekarze ze Stomadentu ze trzeba bedzie reke dłuzej leczyc ze po założeniu gipsu dochodzi do zaniku mięśni, a złamanie widocznie nie bylo istotne ze szyna wystarczyła w której reka oddycha, szkaluje pan ludzi , to dlaczego ci panowie nie pracuja w publicznej słuzbie zdrowia, jak pan mysli ze prywata zmieni cos moze tak ale dla ubezpieczonych ci którzy nie posiadaj nie dostana porzadnej opieki...rdze sie zastanowic nad tym co sie pisze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jest plan niezalogowany
29 października 2014r. o 18:51
Plan jest taki, że starosta wręczy każdemu pacjentowi balonik POmarańczowy + fotka na Fejsa :) Siedzibę wyj...ali jak się patrzy. Sztuki teatralne za grubą kasę zamawiają, a Ty pacjencie leż i kwicz. Won z powiatu! już 16 listopada!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mens niezalogowany
29 października 2014r. o 19:06
Nie rozumiem zasadniczej sprawy - jak lekarz , po 6 latach studiów , trzech latach specjalizacji , doświadczeniu praktycznemu , nie jest w stanie rozpoznać złamania kości !! ??


Dla mnie - albo umie , to niech leczy , albo nie umie - niech nie wykonuje tego zawodu.

Medice , cura te ibsum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.