Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złamanie, którego nie było
~wygnaniec niezalogowany
29 października 2014r. o 20:06
PANIE ŁĘTOWSKI UPS...nawet nie panie korytko woła z całej mocy marny z Ciebie dziennikarz a teraz radny ...po co Ci to nie lepiej na wagony 4tony z uja bata nie ukręcisz a tym bardziej z dziada Pana jak chcesz mnie pozwac to pisz na forum podam ci dane
:> :* !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 22:21
skorn napisał(a): [img=1414597806_r8kkaek.jpg]

Jedno z moich ulubionych : )


kogo widać na tym zdjęciu czy to ktos ze Starostwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~+ niezalogowany
29 października 2014r. o 23:10
A może Pan doktor w Stomadencie chce trochę punktów nabić bo za wizytę bez gipsu 3,5 pkt a z gipsem 11..... Szyna jest unieruchomieniem w wielu wypadkach wystarczającym a gips pełny po takim czasie może przynieść więcej szkody niż korzyści. Reasumując łatwo pisać jak się nie ma pojęcia o zagadnieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 23:46
Ja pominę fakt fachowości bądź jego braku w opisanym artykule. Ale. Prawda jest taka że wszędzie można umówić pacjentów na określona godzinę - na jeleniogórskiej nie. Ostatnio wprawdzili numerki do chirurga - chociaż tyle dobrze bo nie trzeba się kłócić kto był pierwszy a kto przyszedł po kim. Zastanawia mnie jak to jest że lekarz ma niby zacząć pracę w przychodni o 8 czy 9 a spóźnia się pół godziny.
Inna sprawa to traktowanie pacjentów przez lekarzy - człowiek się tam czuje jak śmieć - żałuję, że dopiero tu dowiedziałam się o nowej poradni chirurgicznej bo nie narażałbym bliskich na kontakt z Panią Doktor.
Kolejny problem to Panie w rejestracji - jak można siedzieć tyle lat za komputerem i używać tylko jednego palca do pisania. Pogaduszki to norma - zawsze wtedy gdy stoi kilku pacjentów pod okienkiem - a jak się zwróci uwagę to fuczą. Ja za spóźnienia do pracy pewnie bym wyleciała - za taką obsługę klienta też. Gdzie jest kierownictwo tej placówki - jak można pozwalać na takie traktowanie ludzi, którzy raczej dla przyjemności tam nie przychodzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jejku niezalogowany
30 października 2014r. o 9:50
W artykule pisze się o lekarzach per "doktorzy" a jacy z nich doktorzy skoro są tylko magistrami. Doktorów wśród lekarzy w Bolcu to można policzyć na palcach jednej ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pacjent niezalogowany
30 października 2014r. o 12:58
~ napisał(a): Ja pominę fakt fachowości bądź jego braku w opisanym artykule. Ale. Prawda jest taka że wszędzie można umówić pacjentów na określona godzinę - na jeleniogórskiej nie. Ostatnio wprawdzili numerki do chirurga - chociaż tyle dobrze bo nie trzeba się kłócić kto był pierwszy a kto przyszedł po kim. Zastanawia mnie jak to jest że lekarz ma niby zacząć pracę w przychodni o 8 czy 9 a spóźnia się pół godziny.
Inna sprawa to traktowanie pacjentów przez lekarzy - człowiek się tam czuje jak śmieć - żałuję, że dopiero tu dowiedziałam się o nowej poradni chirurgicznej bo nie narażałbym bliskich na kontakt z Panią Doktor.
Kolejny problem to Panie w rejestracji - jak można siedzieć tyle lat za komputerem i używać tylko jednego palca do pisania. Pogaduszki to norma - zawsze wtedy gdy stoi kilku pacjentów pod okienkiem - a jak się zwróci uwagę to fuczą. Ja za spóźnienia do pracy pewnie bym wyleciała - za taką obsługę klienta też. Gdzie jest kierownictwo tej placówki - jak można pozwalać na takie traktowanie ludzi, którzy raczej dla przyjemności tam nie przychodzą

W tym szpitalu rządzi fioletowa mafia, chciałem kiedyś złożyć skargę na obsługę to od kierownika przychodni usłyszałem -nie wie pan kim ona jest ?? przez telefon rzuca mięsem do dyrektora i ponoć w ramach wolontariatu pracuje za darmo, dlatego też nie można złego słowa o niej powiedzieć, wstyd i żenada no ale co można wymagać od władzy jeżeli słoma nadal z butów wystaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 13:02
złóż skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej we Wrocławiu zamiast żalić się na forach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magister niezalogowany
30 października 2014r. o 14:51
~jejku napisał(a): W artykule pisze się o lekarzach per "doktorzy" a jacy z nich doktorzy skoro są tylko magistrami. Doktorów wśród lekarzy w Bolcu to można policzyć na palcach jednej ręki.


W Woli ścisłości: lekarze nie są magistrami, są lekarzami medycyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.