Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Chcemy wygrać też w powiecie
~ niezalogowany
31 października 2014r. o 9:19
zakusy na powiat, bo w mieście brakuje etatów dla wiernych poddanych, prezydent już rządził w powiecie, a mówią że do tej samej rzeki nie wchodzi się po raz drugi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2014r. o 18:49
jeden napisał(a): Po tych paru-nastu już latach prezydentowania Pana Piotra Romana mogę dostrzec zjawiska trudno dostrzegalne na podstawie jednej czy dwóch kadencji.....



Brawo "jeden" za mądry i merytoryczny komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2014r. o 19:28
~ napisał(a):
jeden napisał(a): Po tych paru-nastu już latach prezydentowania Pana Piotra Romana mogę dostrzec zjawiska trudno dostrzegalne na podstawie jednej czy dwóch kadencji.....



Brawo "jeden" za mądry i merytoryczny komentarz.


Podczas 4 kadencji okaże się ,że król jest nagi poczekajmy na projekt budżetu 2015 r tylko szkoda ,że 3 tyg. po wyborach!!!
PS. w ostateczności można sprzedać ZEC i jeszcze coś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v niezalogowany
1 listopada 2014r. o 9:09
TUSK DO BRUKSELI,ROMAN DO SEJMIKU!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
1 listopada 2014r. o 14:16
do tej pory nie łaziłem na wybory, ale teraz na pewno się przejdę co by zagłosować na Romana, lepszy wróbel w garści...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 listopada 2014r. o 14:33
Dlaczego Prezydent Bolesławca Piotr Roman nie wykorzystał szansy / okręgi jednomandatowe / i nie zaprosił do współrządzenia PO PIERWSZE MIESZKAŃCÓW BOLESŁAWCA ?

Dlaczego izoluje się od rządzonej przez siebie społeczności , która ponosi cały ciężar tych rządów ?

Dlaczego to ja Przemysław /po pierwsze zwykły mieszkaniec / musiałem zachęcać ludzi do aktywności samorządowej ?

Zaproponowaliśmy to aż 219 osobom .
Zdecydowane większość nie ukrywała że boi się angażowania w politykę ze względu na zemstę rządzących .
Mieliśmy obsadzone 20 obwodów wyborczych i w ostatnich dwóch dniach wycofały się trzy osoby a następnie lokalna komisja bod błahym pretekstem wykluczyła Bogusława Nowaka / Wcześniej wniosek przyjęto bez uwag /

Jakoś niezbyt różowo widzę przyszłość dla Bolesławian.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
1 listopada 2014r. o 14:44
chcemy wygrać też w powiecie i wybudować w każdej wsi piękną fontannę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2014r. o 17:27
Wasza Rada to zbędny meteor polityczny sklecony z przerostu ambicji nad kwalifikacjami i z ciągu na władzę. Rozpierdzieli się na drobne kawałeczki w dniu wyborów jak każdy meteor (czego mu serdecznie życzę :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.