Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łętowski: Przepraszam i tłumaczę się
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 0:22
a kim jest ten "jegomość" jakiś pajac na którego komentarze wszyscy muszą odpisywać?pamiętam jak grał kiep regge na starej ŁAJBIE dla ludzi którzy dzisiaj pewnie nic dla niego nie znaczą bo wtopił się i wnikł w krec .....środowisko świń które chcą zarobić na znajomych.Tym wszystkim ala... politykom bolesławieckim typu. MIŻDAL I i reszta frajerów z jego szkoły życze: FUCK OFF od moich pieniędzy gnidy(a kto z nim chodził do szkoły ten wie frajerzy!!!!!!!!!!!!!!)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
3 listopada 2014r. o 9:08
Najlepsza odpowiedź znaleziona na bobrzanie :)

"Cemoi07
Mnie też rozbawiły te przeprosiny, zdaje się, że tylko na Pudelku ich nie było.

Oburzenie wielce oburzonych, wyglądajace jak oburzenie prostaków jedzących rękami, wycierających nos rękawem i puszczających bąki w towarzystwie na nowego prostaka przychodzącego nie w porę, bo bez wcześniejszego zaanonsowania się!

A nikogo nie oburza bezczelne łaszenie się o dalszą posadę i pieniądze samorządowe dla różnych skompromitowanych kłamców, gburów i głupków, którzy od lat tuczą się na samorządowych posadach, nikogo nie oburza widok nowych kandydatów od których nikt samochodu by nie kupił, nie powierzyłby w zarząd nawet własnej altanki na działce, a którzy pchają się na "salony" nie mając żadnej wiedzy, a jedynie wykształcenie pozwalające im by uchwalać kolejne uchwały zakazujące posiadania więcej niż dwa psy i koty dwa.

Uczucia religijne zostały obrażone? Spokój wiecznego spoczynku zakłócony?
Ja poszedłem na cmentarz, kupiłem staropolskim i jeszcze przedchrześcijańskim obyczajem cukrowej waty, pajdę ze Szmalcem i poszedłem na groby (setę walnąłem Se wczesniej), nie podzieliłem się ze zmarłymi, bom głodny był, ale usłyszałem – smacznego, jakby zza zaświatów. I gitara. Też mam przeprosić? Bo nie wziąłem pod uwagę „ewentualnego” obrażenia czyichś uczuć religijnych?

Rozumiem, że opcja Ziemi Bolesławieckiej wielce nabożna i mocno w rzyć wchodząca katolibom. Małkowski „z krzyżem” już od dawna biega po ulicach, macher i spiritus movens wszystkiego też wielce bogobojny, choć pamiętam Go ze studiów w IPN jako stojącego na czele awangardy młodzieży socjalistycznej. Po studiach też zdaje się lizał po *** I Sekretarza Komitetu Miejskiego czy Powiatowego PZPR – zdaje się, że Ziółkowski mu było.

Jak to ludzie potrafią dla pieniędzy zmienić poglądy o 180 stopni.

Mnie Pan, Panie Bernardzie nie obraził, a te przeprosiny odczytuję jako wyrachowane i interesowne zabieganie o głosy tych, którzy chcieliby zmusić mnie aparatem państwa do życia na ich modłę.
Oportunizm czystej wody – szybko Pan się uczy!

PS a tak na marginesie - proszę poczytać sobie trochę książek historycznych, to dowie się Pan i reszta oburzonych, że od zawsze przed cmentarzami stało moc kramów i przekupniów, i handel kandydatami do rad doskonale wpisuje się do tradycji miejsca, poziomu etycznego i moralnego dzisiejszego społeczeństwa jak i walorów wiekszości kandydatów."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 9:39
~:) napisał(a):
Rozumiem, że opcja Ziemi Bolesławieckiej wielce nabożna i mocno w rzyć wchodząca katolibom. Małkowski „z krzyżem” już od dawna biega po ulicach


Póki co to partia prezesów ustawiła reklamy w bezpośrednim sąsiedztwie kościołów lub na terenie parafii. Widać kto z kim trzyma sztamę. Mohery zawsze pożyteczne i mają "subtelny" sygnał danego proboszcza na kogo głosować. Żenada. Na placu Zamkowym u ks. dziekana stoją bannery wkopane w Ogródku Maryjnym. To jest po prostu niesmaczne. mamy się modlić do tych mord?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
3 listopada 2014r. o 9:48
Widzę, że bolesławiecki Cmentarz Komunalny (przy, przed, za, obok, na), w dniu 01 listopada, to jeden wielki CYRK.
Przeprosiny Bernarda Łętowskiego są dla mnie zrozumiałe.
Wyjaśnienia udzielone przez Roberta Dudka już nie.
I nawet nie mam zamiaru czepiać się tego specjalisty od EFEKTYWNEGO PR jego polszczyzny.

PS.
Wyszukiwaczu najlepszych odpowiedzi.
Zapytaj cemki, od kiedy wata cukrowa znana jest pod swoją obecną postacią ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:05
Te przeprosiny,to PR przedwyborczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:09
Zimna hipokryzja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3611
#staszku1 nieaktywny
3 listopada 2014r. o 12:33
~ napisał(a): Zimna hipokryzja

Zgadzam się
Pewnie sami kazali ustawić tam banery, a teraz nie my to oni.
:)
śmiech na sali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz niezalogowany
3 listopada 2014r. o 12:49
~kajtek napisał(a): Widzę, że bolesławiecki Cmentarz Komunalny (przy, przed, za, obok, na), w dniu 01 listopada, to jeden wielki CYRK.
Przeprosiny Bernarda Łętowskiego są dla mnie zrozumiałe.
Wyjaśnienia udzielone przez Roberta Dudka już nie.
I nawet nie mam zamiaru czepiać się tego specjalisty od EFEKTYWNEGO PR jego polszczyzny.

PS.
Wyszukiwaczu najlepszych odpowiedzi.
Zapytaj cemki, od kiedy wata cukrowa znana jest pod swoją obecną postacią ;)


Zgadzam się z opinią w 100 %, kasę Dudek wziął, co go obchodzi jakieś Święto, byleby do przodu. Takiej firmie dawno bym podziękował. Panie Bernardzie czas na zmiany, jeśli chce Pan zmieniać powiat, to najpierw zmień Pan gościa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.