Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwany radca prawny

~Poszukiwacz niezalogowany
3 listopada 2014r. o 18:42
Witajcie Bolecnauci, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego radcy prawnego na terenie Bolesławca w sprawie dotyczącej spadku.
Z góry serdecznie dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poszukiwacz niezalogowany
4 listopada 2014r. o 20:41
Up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daniel niezalogowany
4 listopada 2014r. o 21:51
~Poszukiwacz napisał(a): Up


Robert Sałaciak przy Sierpnia 80. Prowadzi dwie moje sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
5 listopada 2014r. o 9:54
Henryk Łysakowski albo Artur Baliński : Daszyńskiego 16. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 11:52
A ja polecam panią A.Chryciów z ul.Orla-nie zedrze skóry,spokojnie i rzeczowo tłumaczy i co najważniejsze jeśli nie widzi szans na wygraną od razu powie zamiast niepotrzebnie zdzierać kasę.Odradzam natomiast stanowczo Sałaciaka-nieuważnie słucha przez co wprowadził mnie w błąd-twierdził że może napisać pozew przeciw osobie mieszkającej za granicą,zapłaciłam a potem nasz sąd odrzucił pozew bo trzeba załatwić sprawę przez zagranicznego adwokata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
13 grudnia 2014r. o 20:25
~Zainteresowany napisał(a): Dobry Radca - prawo pracy. Proszę o info, który Radca Prawny jest dobry w prawie pracy i ma wymierne sukcesy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2014r. o 21:45
niedługo wróci na forum...
być może nawet jest tylko 'incognito''
ot taki ''Bolek'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 4:51
Może ten, co se kombinuje na boku po godzinach, a do południa jest komendantem straży miejskiej w Bolesławcu! Jakiś Zając ponoć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza