Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najlepszy Pracownik Bricomarche 2014
~xxx niezalogowany
3 listopada 2014r. o 20:59
oddaje swoj glos na SUCHĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
3 listopada 2014r. o 22:51
Czyli za udział w konkursie mam zapłacić 40 zł? Wypchajcie się z takim pomysłem! :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 0:28
Co za glupi i nie miarodajny konkurs.
Zeby uczciwie ocenic musialbym byc obsluzony przez wsxystkivh pracownikow sklepu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 0:41
Geniusz ten co to wymyślił - jaki sklep takie pomysły.

Podejrzewam że nikt nie wygra - będzie remis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 0:51
to konkurs w którym z góry wiadomo kto wygra-kasjerki-inni pracownicy właściwie się nie liczą.Dlaczego? dlatego,że klienci nie zwracają uwagi kto ich obsługuje.Mnie zaskoczono kartą konkursową przy kasie,więc na "odczepnego",tak jak starsza para przede mną zakreśliłem babkę przy kasie-fakt,że miła była,ale wiem że na sklepie są mili pracownicy,którzy dobrze traktowali mnie na dużo przed konkursem i pewnie po konkursie także będą...Tyle że przyznam,nie zwracam uwagi na imiona czy dział na którym dany pracownik mi pomagał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
4 listopada 2014r. o 12:46
Ten sklep pozostawia wiele do życzenia. Nic nie mam do pracowników ale kierownictwo i jego pomysły to uważam skandal. Nie wiem jak teraz bo dawno nie byłam , ale wydawano paragony z napisem na odwrotnej stronie TOWAR ODEBRANO BEZ ZARZUTU . Zwróciłam uwagę że nie życzę sobie takich pieczątek ponieważ jest to nie zgodne z prawem konsumenta , tym bardziej że towar jest zapakowany i tak naprawdę nie widać czy jest dobry. może się okazać że ma jakąś wadę. Pani na to że jeśli tak to mi wymienią. Dobrze ale żeby wymienić musze podać swoje dane osobowe itd. To jest skandal bo wszędzie gdziekolwiek się kupuje wymieniają towar po okazaniu paragonu. Przez internet kupujesz nie ma najmniejszego problemu wysyłasz paragon itd. W każdym innym sklepie wymienią ci bez żądania danych osobowych. W pewnym momencie powiedziałam że w takim razie oddaję towar proszę zwrócić mi pieniądze i wychodzę , prosze zawołac kierownika. Kierownik się nie pojawił , a panie uparcie chciały wyciągnąć moje dane osobowe bo inaczej mi pieniędzy z kasy nie oddadzą. Pytam się po co wam moje dane osobowe ? NA to jedna pani cytuję POTRZEBNE NAM DLA URZĘDU SKARBOWEGO. Nerwowy śmiech mnie ogarnął zrobiło się nie fajnie , koniec końców byłam zmuszona wyjść z towarem , bo nie chciały mi oddać pieniędzy , pomimo że przed chwilą go kupiłam był zapakowany i zapłacony . Miałam prawo zrezygnować i rozmyślić się.
Zastanawiam się w jakim celu robi się takie rzeczy , pani kasjerka twierdzi że w razie czego ożna wymienić towar , oczywiście po wypełnieniu specjalnej ankiety, ale patrzę a na tablicy kartka wisi PO ODEJŚCIU OD KASY REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIA SIĘ. Więc pytam pani o co wam chodzi? Pytam więc jak pani zweryfikuje moje dane osobowe , Pani czy skarbówka ? Mogę sobie napisać że nazywam się czarna d.......pa za przeproszeniem i co każe mi się legitymowac dowodem? Niestety była awantura , do kasjerek nic nie mam bo to nie ich pomysł. Ale kierownictwo które ogłasza takie konkursy niech się weźmie samo za siebie bo takie zagrywki sa nie zgodne z prawem konsumenta. Pozdrawiam kierownictwo które nie miało odwagi przyjść i wyjaśnić mi dlaczego przy zwrocie towaru musze wypełniać ankietę podawać swoje dane osobowe. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jony niezalogowany
4 listopada 2014r. o 13:05
napewno nie zaglosuje na pania ktora ma taka mine jakby za kare tam robila.ktos kto robi tam zakupy napewno wie o kim mowa nie sposob jej nie zauwazyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 listopada 2014r. o 16:08
Najmniej popularny pracownik zostanie zwolniony w ramach ostrzeżenia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza