Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Benery w ogórdku Maryjnym

~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 10:12
~parafianin napisał(a): Przykro ale kościół nie powinien się mieszać w politykę, niestety tak jest. Kościół powinien być enklawą w tym całym zamieszaniu.


Bzdura! Obowiązkiem Kościoła i katolików jest popieranie ludzi sumienia wyznających chrzescijańskie wartości.
Wręcz Kosciół ma obowiązek wskazać, które organizacje i osoby są antychrześcijańskie i antyludzkie.

A potem takie barany idą prosto z kościoła i głosują na LSD, PełO czy popłuczyny po Unii Wolności popierające aborcje, zboczenia i przygotowanie naszych dzieci na żer pedofilom. I nawet się z tego nie spowiadają, bo nikt im nie powiedział!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 10:14
~ napisał(a):
~parafianin napisał(a): Przykro ale kościół nie powinien się mieszać w politykę, niestety tak jest. Kościół powinien być enklawą w tym całym zamieszaniu.


Bzdura! Obowiązkiem Kościoła i katolików jest popieranie ludzi sumienia wyznających chrzescijańskie wartości.
Wręcz Kosciół ma obowiązek wskazać, które organizacje i osoby są antychrześcijańskie i antyludzkie.

A potem takie barany idą prosto z kościoła i głosują na LSD, PełO czy popłuczyny po Unii Wolności popierające aborcje, zboczenia i przygotowanie naszych dzieci na żer pedofilom. I nawet się z tego nie spowiadają, bo nikt im nie powiedział!


A widziałeś tych BARANÓW co tam wiszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robur niezalogowany
5 listopada 2014r. o 10:18
~ napisał(a):
~parafianin napisał(a): Przykro ale kościół nie powinien się mieszać w politykę, niestety tak jest. Kościół powinien być enklawą w tym całym zamieszaniu.


Bzdura! Obowiązkiem Kościoła i katolików jest popieranie ludzi sumienia wyznających chrzescijańskie wartości.
Wręcz Kosciół ma obowiązek wskazać, które organizacje i osoby są antychrześcijańskie i antyludzkie.

A potem takie barany idą prosto z kościoła i głosują na LSD, PełO czy popłuczyny po Unii Wolności popierające aborcje, zboczenia i przygotowanie naszych dzieci na żer pedofilom. I nawet się z tego nie spowiadają, bo nikt im nie powiedział!


A kłamstewka i knucia Twojego Cara to też w ramach tych wartości? Jesteście gorsi od tych wszystkich, których wymieniłeś sługusie partii prezesów utrzymywany z moich podatków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 10:47

..."Bzdura! Obowiązkiem Kościoła i katolików jest popieranie ludzi sumienia wyznających chrzescijańskie wartości.
Wręcz Kosciół ma obowiązek wskazać, które organizacje i osoby są antychrześcijańskie i antyludzkie.

A potem takie barany idą prosto z kościoła i głosują na LSD, PełO czy popłuczyny po Unii Wolności popierające aborcje, zboczenia i przygotowanie naszych dzieci na żer pedofilom. I nawet się z tego nie spowiadają, bo nikt im nie powiedział! "

http://www.literutopia.pl/2014/01/byem-ksiedzem-prawdziwe-oblicze-koscioa.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~23 niezalogowany
5 listopada 2014r. o 10:50
pedofile poza kościołem??????????? śmiech to co z tymi biskupami i całą resztą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 10:52
Drastyczne wręcz opisy przywołują odrazę, współczucie a jednocześnie złość na skostniały dogmat, jakim podlegają alumni, klerycy i diakoni.

Na pewno „najłatwiej" mieli ci, którzy pogodzili się z samogwałtem oraz żyjący w parach.
Tych ostatnich niewątpliwie dobijało ciągłe ukrywanie się ze swoimi uczuciami. Te dwie
grupy najczęściej „dogadzały" sobie w łaźni seminaryjnej. Kiedy wieczorami przed
zamknięciem gasiłem tam światło widziałem zawsze strugi spermy na ściankach kabin
prysznicowych, a w powietrzu unosił się mdły zapach męskiego nasienia zmieszany z
unoszącą się parą. Z pewnością większość z nas starała się przynajmniej ograniczać te praktyki. Ojcowie duchowni grzmieli na konferencjach, że najczęściej wyznawanym grzechem na kleryckich spowiedziach jest grzech samogwałtu.

Książka przyprawia o zawrót głowy, pokazuje zepsucie kościelnej braci już od momentu wkroczenia za seminaryjne mury. Kilkuset młodych chłopców, odciętych od rodziny, pozbawionych możliwości zaspokajania potrzeby bliskości, poniżanych i tresowanych na posłuszne owieczki, to nader bolesny obrazek. Całości dopełnia fakt, że ksiądz Roman po zakończeniu sześcioletniej nauki trafia na swoją pierwszą, prowincjonalną parafię gdzie poznaje późniejsze skutki takiego zamkniętego wychowywania. Pierwszy proboszcz traktuje go nad wyraz "intymnie".

W tym samym momencie ręka Jasia zacisnęła się na moim udzie i szybko przesuwała w kierunku krocza. Zebrałem się w sobie i z całych sił wyrwałem z objęć napaleńca. On zerwał się razem ze mną. Złapał mnie powtórnie za rękę przemawiając mi do serca i rozsądku - „przecież musi to ksiądz jakoś robić; po co samemu... nie pozwolę na żadne ...y w mojej parafii!!!" Ze łzami w oczach zapewniałem go o mojej przyjaźni i oddaniu, ale nie takim o jakie mu chodzi. „Chcę żyć w czystości!" - krzyczałem zrozpaczony - „...nie minął jeszcze miesiąc od moich święceń!" Do rozpalonego Jasia nie docierały żadne argumenty. Podążał za mną po całym pokoju, mając ciągle nadzieję, że mu ustąpię. Rozpalony do czerwoności zaczął manipulować przy rozporku, a po chwili wyciągnął z niego swoje genitalia - myśląc zapewne, że oczaruje mnie tym widokiem.

- See more at: http://www.literutopia.pl/2014/01/byem-ksiedzem-prawdziwe-oblicze-koscioa.html#sthash.ugmbhI9O.dpuf

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 11:20
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,16529039,Po_odejsciu_proboszcza_parafii_sw__Wojciecha__Co_trzeci.html#TRrelSST
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOŚCIÓŁ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 11:56
~ napisał(a):
~parafianin napisał(a): Przykro ale kościół nie powinien się mieszać w politykę, niestety tak jest. Kościół powinien być enklawą w tym całym zamieszaniu.


Bzdura! Obowiązkiem Kościoła i katolików jest popieranie ludzi sumienia wyznających chrzescijańskie wartości.
Wręcz Kosciół ma obowiązek wskazać, które organizacje i osoby są antychrześcijańskie i antyludzkie.

A potem takie barany idą prosto z kościoła i głosują na LSD, PełO czy popłuczyny po Unii Wolności popierające aborcje, zboczenia i przygotowanie naszych dzieci na żer pedofilom. I nawet się z tego nie spowiadają, bo nikt im nie powiedział!

Mam rozumieć ,że wierzący dziwnym trafem wszyscy są w komitecie CARA a jego bojarzy moralnie (w myśl nauki K ościoła),są bez zarzutu!Może przykłady?Kontynuować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.