Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratuszowa "Prawda"
~Faxe niezalogowany
13 listopada 2014r. o 22:46
Pynchoon, ćmoku, Tobie, w zależności o tego co Ci pasuje, to jakby Ci słońce pokazać to powiedziałbyś, że noc ciemna! Zasysasz z koryta prezia? Ja program Maćka znam i czytałem jego rozwinięcia w wywiadach. Mi to wystarczy, a Ty głosuj sobie na swoich, bo co by Maciej nie napisał i tak Ci pasować nie będzie. Na szczęście nic nie znaczysz i nic znaczyć nie będziesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 listopada 2014r. o 23:20
Pynchoon napisał(a): ...
Nie widzę powodu aby się denerwować, ja tylko zwróciłem uwagę, że Pan Małkowski, jako kandydat na prezydenta, nie przygotował się do kampanii i nie przedstawił swojego programu. ...


A ja tylko zwróciłem uwagę na fakt ... Pychuś :) ( o szczepieniach jeszcze porozmawiamy :) ) , że dyskredytujesz oponentów miłościwie nam panującego . Masz jaką kasę z Ratusza , czy cóś ? ... :D
Spytałem Cię o Twój program ... i baniak :|
Mój znasz ... reaktywacja fabryki domów i drukowanie lokalnych pieniędzy.

Łatwo jest krytykować , trudniej tworzyć :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 23:35
Program Maćka "ciepłe kluchy" to wieczny chłopiec, któremu ojciec załatwił posadę, został vice, w ZB jest vice. Niczego nie dokonał, niczego nie zaprezentował, bezbarwny wieczny mały wicek. W cieniu wielkiego dębu nigdy nie wyrasta drugi wielki dąb.
W zestawieniu z Pogodą - twardym facetem z nabiałem, który wie czego chce mimo że młodszy - to chłopiec, którym można wygodnie kierować z drugiego siedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 23:41
Pannazdzieckiem napisał(a):
A ja tylko zwróciłem uwagę na fakt ... Pychuś :) ( o szczepieniach jeszcze porozmawiamy :) ) , że dyskredytujesz oponentów miłościwie nam panującego . Masz jaką kasę z Ratusza , czy cóś ? ... :D
Spytałem Cię o Twój program ... i baniak :|
Mój znasz ... reaktywacja fabryki domów i drukowanie lokalnych pieniędzy.

Łatwo jest krytykować , trudniej tworzyć :)

Dobranoc :)


Witaj Panna, ja już nie muszę brać pieniędzy, idąc za radą mędrców sam drukuję sobie pieniądze, tylko o tym cichosza, państwo nie lubi w tym zakresie konkurencji ;-)

A odnośnie miłościwie nam panującego imion dwojga, też wrzucam swoje trzy grosze, przykro mi że nie czytasz :-(

Mój program, nie zostałem jeszcze namaszczony trybunem ludowym, nie wiem zatem czym godzien nad nim pracować.

A program Maćka chętnie bym przeczytał, niestety nie było mi dane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gul niezalogowany
13 listopada 2014r. o 23:42
~ napisał(a): Program Maćka "ciepłe kluchy" to wieczny chłopiec, któremu ojciec załatwił posadę, został vice, w ZB jest vice. Niczego nie dokonał, niczego nie zaprezentował, bezbarwny wieczny mały wicek. W cieniu wielkiego dębu nigdy nie wyrasta drugi wielki dąb.
W zestawieniu z Pogodą - twardym facetem z nabiałem, który wie czego chce mimo że młodszy - to chłopiec, którym można wygodnie kierować z drugiego siedzenia.


Gderaj, gderaj, bzdury opowiadaj i tak nikt nie uwierzy żeś od Pogody - ratuszowy cieniasie. 1/000 w życiu nie osiągnąłeś tego i dla ludzi nie zrobiłeś co pan Maciej. Nie bój..., jeszcze 3 dni i będzie po Twoim serbskim kurduplu. Po tobie także.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 listopada 2014r. o 23:54
Pychuś , czy mógłbyś przestać z frazoletami ? Konkretnie Cię pytam :) Jakie zmiany przewidujesz , gdybyś mógł zmieniać ? Uczestnictwo w małej radzie Głupców splendoru nie dodaje , zakłamana medycyna również . Powiedz mi , proszę , jakie masz pomysły na ożywienie gospodarczego życia i walkę z demograficzną katastrofą ... tylko o szczepieniach mi nie mów , bo wyrobioną opinię już mam :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
14 listopada 2014r. o 0:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Pychuś , czy mógłbyś przestać z frazoletami ? Konkretnie Cię pytam :) Jakie zmiany przewidujesz , gdybyś mógł zmieniać ? Uczestnictwo w małej radzie Głupców splendoru nie dodaje , zakłamana medycyna również . Powiedz mi , proszę , jakie masz pomysły na ożywienie gospodarczego życia i walkę z demograficzną katastrofą ... tylko o szczepieniach mi nie mów , bo wyrobioną opinię już mam :D


Panna ja Ci mówię, żadna fabryka domów, chodźmy w szczepionki. Wymyślimy sobie jakąś grypę (ptasia i świńska już były, może być końska), zapłacimy paru lekarzom żeby napisali że grozi nam pandemia końskiej grypy, potem potrząśniemy sakiewką politykom, żeby kupili od nas pseudo szczepionki bez żadnej gwarancji i będziemy ustawieni do końca życia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2014r. o 0:11
Widzę , że lubisz odwracać kota ogonem :D
No dobra , ale wciąż nie znam Twoich pomysłów :)

Łatwo jest krytykować , trudniej tworzyć :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego