Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gmina w dobrych rękach
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 8:22
~aborygen napisał(a): zgadzam się ale w firmie komercyjnej, która przynosi dochody. A darmowe studia, które opłacają podatnicy to coś tu nie halo.


(...) widziałeś faktury za naukę Katy ,to że się dokształcał w czasie pracy w urzędzie to tylko jest na plus bo inaczej był by takim baranem jak ty .

Zmoderowano 10.11.2014 godz.13:16 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 9:27
Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego mieszkańcy Nowogrodźca nie włączą myślenia i nie zagłosują na swoich mieszkańców ,przecież Relich w pierwszej kadencji wygrał głosami Gierałtowiaków którym szybko się odpłacił ,jeśli Burmistrz był by z Nowogrodźca to mieszkańcy by na tym skorzystali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aborygen niezalogowany
10 listopada 2014r. o 21:52
wolę byc baranem ale za swoje, niż całe życie jechac na plecach innych, ludzi ciężko pracujących. Jak to było? "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 0:00
~aborygen napisał(a): wolę byc baranem ale za swoje, niż całe życie jechac na plecach innych, ludzi ciężko pracujących. Jak to było? "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem"

Trochę pieprzysz kolego. Akurat Kata pracuje dla ludzi. OSP, PZW. Dyskutować jak najbardziej, ale nie kłamać. A Ty kłamiesz prostacko. Ludzie prawdę znają. Głosujmy na Katę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do aborygena niezalogowany
11 listopada 2014r. o 11:13
czarny PR za srebrniki prędzej czy później się czknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 14:42
"Ustalenie jasnych zasad obejmowania patronatu nad organizowanymi imprezami przez samorząd i inne podmioty".
Brawo Kata. Dobry punkt programu. Masz mój głos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
12 listopada 2014r. o 16:46
Głosował będę na Katę bo zmęczyło mnie czekanie na wywiad z pozostałymi kandydatami. Uśmiech RR ... z wielkiego banera do mnie nie przemawia a Panu Zarembeckiemu życzę starcia z Katą w 2 turze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 19:46
Panie Kata wierzę że jak zostanie Pan Burmistrzem zmniejszy Pan podatek rolny bo ci bezradni nie wiedzą jak głosują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.