Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 20
2697
#mik nieaktywny
6 listopada 2014r. o 20:34
Jeśli ktoś to tylko Aleksander Tomaszczyk porządny człowiek wiem bo z nim pracuje nie jestem sympatykiem praw i sprawiedliwości ale człowiek jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wea niezalogowany
6 listopada 2014r. o 20:50
Zagłosuje na panią z SLD, bo tak jak ja jest kobietą, jest zrównoważona ale konsekwentna, ma podobne zdanie co do znanego przedsiębiorcy bolesławieckiego - sponsora pis, pokłosia pis i ziemi bolesławieckiej, nie lubi polityków kłaniających się w pas i rozmodlonych w czasie świat państwowych i to mi wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wea niezalogowany
6 listopada 2014r. o 20:52
Cenie tez sobie tez ludzi, którzy nie zmieniają poglądów i partii jak rękawiczek. Nie lubię udających "bezpartyjnych" pseudo-specjalistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 23:32
Z tego grona tylko Dariusz Mucha może rzeczywiście być kompetentnym i skutecznym radnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 6:24
~ napisał(a): Z tego grona tylko Dariusz Mucha może rzeczywiście być kompetentnym i skutecznym radnym.


Jest przygotowany , ale jeśli dostanie prace w UM straci swoje walory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 9:02
Pan Mucha niech się lepiej wezmie za pisanie II tomu swojej książki o przestępczej działalności samorządowej.Ma teraz swietny dostep do informacji.

Zmoderowano 09.11.2014 godz.11:25 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafał Kotlarski niezalogowany
9 listopada 2014r. o 12:47
Ja stale zachęcam państwa by się podpisywać pod wypowiedzią a nie tchórzliwie ukrywać za klawiaturą ...

" niech się zajmie pisaniem II tomu ...." Też czekam z niecierpliwością :-)
A propos....Tom I , 285str. :

" Przed nami kolejne wybory samorządowe. Kurczy się przestrzeń polityczna dla jednych i otwiera dla innych, również takich , co będą chcieli się załapać byle gdzie, zawiązując....bloki i sojusze.
Obawiam się , że kandydowanie w wyborach stanie się elitarnym zajęciem powiązanych powiązanych ze sobą środowisk i ludzi. To zajęcie będzie tylko dla wybranych, gdyż po prostu pozostaną sami na tym placu "boju", wcześniej zniechęcając normalnych mieszkańców naszego miasta do rywalizacji o przywileje bycia radnym......
Za sam fakt bycia radnym łatwiej się zostawało dyrektorem jednostki miejskiej czy też powiatowej , Członkiem Rady Nadzorczej, łatwiej się otrzymywało zlecenia dla swojej lub zaprzyjaźnionej firmy. Jeśli ktoś był w jakimś układzie to układ go bronił i w ten oto sposób stara maksyma "ręka rękę myje" ukazała nam dobitnie , prawdziwsze lecz częstokroć skrywane, oblicze nowej samorządności..."
Jasnowidz?? :-D
Powiedz mi przedmówco ... Który z radnych dotychczas się tak wypowiedział jawnie? ...masz rację .. żaden !!

A problem z Dariuszem Muchą co niektórzy mają taki że , nie chadza jak wszyscy tylko wytycza co rusz to nowe szlaki dla nowych pokoleń .[img=1415533663_zhki8ao.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jana niezalogowany
9 listopada 2014r. o 14:50
Kandydat wytycza szlaki turystyczne ,które niby sa,a tak naprawdę ich nie ma.A tak nawiasem mowiac ,to powinien się z tej dziury jak najszybciej wynieść.Tutaj już nic nie osiągnie.Wszyscy go doskonale znaja i wiedza czego się można po nim spodziewać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza