Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wszystkie bajki Piotra Romana

12899
#wstawionydentysta nieaktywny
7 listopada 2014r. o 15:08
Niezłe bajki panie prezydencie w wywiadach opowiadasz,np. ta twoja ulubiona o czerwonym okrąglaczku zjedzonym przez wilka z borów dolnośląskich, albo że w okrągłym wampiry urzędują i wysysają z obywateli pieniądze, czemu wampiry? -a no znane są przecież ze swej awersji do kątów prostych…a może chcesz posłuchać mojej ulubionej- o dwóch takich co ukradli plac - za milion a sprzedali za 15?. Te twoje bajania o tym jak Szpital Powiatowy podebrał oddział neurologii Szpitalowi dla Nerwowo i Psychicznie Chorych- to jest endżoj- bo dobrze wiesz że jak lekarz miał wykonać tomograf osobie z podejrzeniem wylewu krwi do mózgu, skoro nie posiadał sprzętu,wozili więc powiatową karetką w te i nazad,a może miał wróżyć z fusów albo od razu stawiać bańki, co? Idziesz pan na łatwiznę, nie można się tak mijać z prawdą, no chyba że się ją chce wyprzedzić....

Porządek musi być więc wprowadzasz iście niemieckie porządki stąd RE(l)ICH w powiecie?Otwarcie mówisz o Nocy Długich Noży ,taka WielkaNoc dla ciebie... i wiesz co nawet na plakacie z tą dziewczynką wyglądasz jak pisanka, taki owalny i nakrapiany...a może to wydmuszka? Sam nie wiem...i skąd ten pomysł na niemieckie obyczaje, czyżbyś i ty miał dziadka w AfrikaKorps ?- To już wiem skąd ten twój sentyment do solarium...

Tyś przecież wierny chlebodawca co okruszki szerokim gestem sypiesz, i wiesz że będą jak ufne szczury jedli do końca, nawet gdy będziesz sypał truciznę- taka twoja bajka o czarodziejskim flecie.Pani Czuk nawet się nie spostrzegła, kiedyś przewodnicząca rady miasta, dziś już tylko druga i to w powiecie , Eduardo Bobero, inkwizytor z Kato-lonii też czeka aż zadzwonisz, a Ty go jak zabytkowy parowóz odstawiłeś na boczny tor, już nie tworzycie zgranej pary ? Nie spostrzegli nawet kiedy z marionetek stali się wisielcami, wszak sznurki już były... A tak zapomniałem teraz już inny plusuje, niejaki Plusik - banery nawet w ogródku Maryjnym.Zapomnieliście co Chrystus zrobił z handlującymi w świątyni? Ale zdradzę ci mały sekret , wiesz jakie jest wg niego 11 przykazanie- Nie wchodź z kaloszami w duszę bliźniego, no chyba że przecieka jak Orka- a tak to już nie na czasie, sorry-Orka już nie przynosi strat, bo sprzedałeś miejską spółkę innej miejskiej spółce za 320 tysięcy zachowując prawo własności- oczywiście naszymi pieniędzmi...


Tak pieniądze to dopiero temat, to jest ten krążek o którym tak ciągle mówisz? To dlatego nastawiałeś mieszkańcom tyle ławek w mieście gdyż znasz różnicę między ławką a mieszkańcem Twojego miasta-bo dziś tylko ławka jest w stanie utrzymać rodzinę...
Tylko wiesz co jest pewien problem,nie chodzisz po mieście to może nie wiesz, a Twoja świta ma sucho w gardle na samą myśl jak Ci to mają powiedzieć, więc powiem ci to ja, te ławeczki są wiecznie obkupczyne , zwłaszcza te które ciągną się od samego dworca PKP aż do wspaniałej galerii,wizytówki naszego miasta i że tak naprawdę siedzą na nich tylko bezdomni i walą z gwinta.Wiem że dla niektórych jesteś Mesjaszem rozdającym chleb i ryby, ale czy nie pomyślałeś aby bezdomnemu , tudzież innej osobie dać wędkę (nie wódkę) czyli pracę aby spryskiwaczem myła te ławki albo dać odkurzacz do sprzątania psich odchodów(są takie i wiele miast tak robi zwłaszcza po zimie).

Nie wiem co wy tam pijecie że takie bzdury gadacie, ale słyszałem o waszym nowym sposobie witania - Dżin Dobry...:)

Mam nadzieję że nie zabolała cię zbyt moja ekstrakcja, wybacz u nas taki zwyczaj, można chlastać bez znieczulenia a i bida więc
musiałem rwać twojego trzonowca (czytaj trzon Twoich ludzi) kleszczami do siekaczy, wiesz to nawet dobrze bo mogłem użyć procy jak biblijny Dawid na tych Twoich Filistyńskich wojowników.Kończąc,robisz niezły cyrkowy szoł więc pozwól że zakończę również cyrkowo-

Ave cesarze , idący na wybory ,pozdrawia Cię....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2014r. o 16:10
10/10 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ile to kasy! niezalogowany
7 listopada 2014r. o 16:12
Tu macie próbki jakie kwoty chodzą w tym komitecie/ Czy ten rejestr jest aktualizowany?
http://gospodarzewpowiecie.pl/index.php/rejestr-wplat-i-rejestr-kredytow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2014r. o 17:11
wstawiony rządzisz :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2014r. o 17:45
zaczynam lubić dentystów. Jednego dentystę dokładnie. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewelina niezalogowany
7 listopada 2014r. o 19:32
Romanie a kiedy przeprosisz panią Dłużyk- wygrała z toba w sądzie- masz jeszcze honor?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ob. niezalogowany
7 listopada 2014r. o 20:26
~Ile to kasy! napisał(a): Tu macie próbki jakie kwoty chodzą w tym komitecie/ Czy ten rejestr jest aktualizowany?
http://gospodarzewpowiecie.pl/index.php/rejestr-wplat-i-rejestr-kredytow


Celowo nie aktualizują(wrzesień) a jeszcze ROMAN ma dwa komitety(wojewódzki i miejski) jak elektorat śię w tym połapie-musimy im "udzielić pomocy" pazerność nie popłaca!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdzichu niezalogowany
7 listopada 2014r. o 21:23
chcialem napisać że dentysta znowu pojechał romka ale tym razem to go raczej przejechal ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.