Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dekomunizacja ulic

~ niezalogowany
7 listopada 2014r. o 20:49
~virgo napisał(a): "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia " , drogi Falco.
Czy tylko Rosja ??
A kto , na przestrzeni wieków , w ogóle przepadał za Polską i Polakami ?? Nawet jeżeli ktoś taki był , to był to tylko epizod. ;(
Polaków - generalnie - nikt nie lubi. Owszem , doceniani sa pojedynczo w wielu dziedzinach lecz jak naród...W USA pokutuje u rdzennych Amerykanów ...o czymś to swiadczy.


"...u rdzennych Amerykanów powiedzenie " Głupi jak Polak" - skąd u Indian tyle żółci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
7 listopada 2014r. o 20:58
~ napisał(a):
"...u rdzennych Amerykanów powiedzenie " Głupi jak Polak" - skąd u Indian tyle żółci?


:D :D Skrót myslowy...tyle emigrantów USA przyjęło i przyjmuje ,ze trzeba jakos odróznic ich od tych , którzy mieszkają tam od stuleci ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2014r. o 21:18
kiedy IPN skończy z ''dekomunizacją ulic'' wezmie się za ''dekomunizację'' prozy i poezji :D
będzie w czy wybierać... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
7 listopada 2014r. o 21:28
falco napisał(a): kiedy IPN skończy z ''dekomunizacją ulic'' wezmie się za ''dekomunizację'' prozy i poezji :D
będzie w czy wybierać... ;)


Jesteś Przyjacielu , do tyłu...sprawdź wykaz lektur...Zobacz kto nie cieszy się popularnością spośród poetów i pisarzy...? Smutno mi Boże... ;( To już trwa od parunastu lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
7 listopada 2014r. o 21:32
~NORMALNY napisał(a): (..)TO BYŁY POSTACIE HISTORYCZNE?NIE ROBI TEGO ŻADEN KRAJ,DLATEGO TYLKO,ŻE ZMIENIŁ SIĘ SYSTEM POLITYCZNY.A MOŻE ZASTOSOWAĆ INNE JESZCZE ZASADY ZMIAN NAZW ULIC? NP. CZY ÓW LUBIŁ KOBIETY LUB TRUNKI?TO PRZECIEŻ OBŁĘD.


A Nowotko ? Wanda Wasilewska ? Hanka sawicka ? To nie historyczne postacie ?
Nie mam ochoty na "rozdmuchiwanie" tego zagadnienia .Ty jesteś NORMALNY , więc chyba sam wiesz , o co chodzi... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2014r. o 21:41
~virgo napisał(a):
falco napisał(a): kiedy IPN skończy z ''dekomunizacją ulic'' wezmie się za ''dekomunizację'' prozy i poezji :D
będzie w czy wybierać... ;)


Jesteś Przyjacielu , do tyłu...sprawdź wykaz lektur...Zobacz kto nie cieszy się popularnością spośród poetów i pisarzy...? Smutno mi Boże... ;( To już trwa od parunastu lat


wiem o tym ...
wiem co zniknęło ale nie wiem co może jeszcze zniknąć...
''Jezioro Łabędzie''? :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
7 listopada 2014r. o 22:09
~NORMALNY napisał(a): NO WŁAŚNIE,VIRGO.A JEŚLI KIEDYŚ ZNÓW SIĘ COŚ ZMIENI W POLITYCE (...)POZDRAWIAM.


Myślę tak samo jak Ty :) Lecz ani Ty ani Ja nie mamy wpływu na to co się dokonało lub dokonuje. Świat , no może za dużo powiedziane , kawałek świata poznałam (dobrze lub bardzo dobrze) , więc wiem ,jak jest. :D Ciebie również pozdrawiam , Normalny :D
( Czy po łacinie Normalny to będzie "Stupiditas"?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
7 listopada 2014r. o 22:27
~NORMALNY napisał(a): VIRGO,Z ŁACINY ZNAM TYLKO KUCHENNĄ.TERAZ JEJ NIE UCZĄ.


Masz rację - teraz tylko na prawie , medycynie i w seminariach uczą języka łacińskiego.
Przepraszam Ciebie Normalny , stupiditas znaczy głupota , głupi. Oj , za rzadko używam łaciny klasycznej stąd takie pomyłki. Uczyłam się łaciny klasycznej (trochę greki ;) ) , dawno temu. Nie bierz proszę , mojej pomyłki do Siebie. To absolutnie Ciebie nie dotyczy.
Pozdrawiam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.