Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sąd wyda wyrok
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 14:28
Oooo widzę, że na dworze lekka kupczycz.ka... dobrze. Jeśli z takiego powodu prezydent podaje Żaka do sądu, to Małkowski za to co na niego nagadał już dawno powinien go podać w trybie wyborczym. No, ale jak chce ktoś z byle pierdoł.y robić awanturę to musi być nieźle spocony. Wbrew pozorom taki ruch wzmacnia elektorat Żaka.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 15:01
~ napisał(a):
~` napisał(a): Gdzie się dwóch bije, tam Małkowski skorzysta. Maciej Małkowski jest najbardziej merytoryczny z kandydatów, ma mój głos.
Mój też :)

I moj tez 😊
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brzydzę się niezalogowany
8 listopada 2014r. o 15:06
Mnie trapi jedno pytanie do Pana Żaka:
Panie Żak jak to się stało że stracił Pan posadę Architekta Miasta?
poproszę o szczerą odpowiedź !!!
I czy nie uważa Pan że wstydem jest pokazywanie się publicznie po takim gnoju, jaki ma Pan na swoim koncie ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obrzydliwa niezalogowany
8 listopada 2014r. o 15:15
~Brzydzę się napisał(a): Mnie trapi jedno pytanie do Pana Żaka:
Panie Żak jak to się stało że stracił Pan posadę Architekta Miasta?
poproszę o szczerą odpowiedź !!!
I czy nie uważa Pan że wstydem jest pokazywanie się publicznie po takim gnoju, jaki ma Pan na swoim koncie ????


No Panie Żak , to jest powód do " trybu wyborczego "
Anonim jawnie na Pana nas.rał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 15:37
widać komu puszczają nerwy,kultury!!!

Zmoderowano 08.11.2014 godz.20:17 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 15:59
Wyborca ty się nie martw po pokładeka lecz zadbaj o siebie i może wreszcie przestaniesz cię kryć za wyrazem. Jeżeli bo było w Bolesławcu 50 % takich jak pokładek to miastwo wyglądałoby o wiele ładniej.On się nie promuje lecz robi dobra robote.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polactwo cebulactwo niezalogowany
8 listopada 2014r. o 16:10
polskie piekielko, walka o koryto rozgorzala na dobre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~liber78 niezalogowany
8 listopada 2014r. o 16:35
Roman back to the school !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.