Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Warta B. - ewenement......

~Tak z boku patrząc... niezalogowany
9 listopada 2014r. o 16:51
Czy to możliwe, że we wszystkich gminach w powiecie trwa dosłowna walka o stołek, a w Warcie B. cisza..... to ewenement w owych czasach. Wszyscy walczą, a tu już po wyborach. Jeszcze tylko formalność i rada gminy wraca na swoje miejsce.
To jest mistrzostwo :-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 21:17
Byłam mieszkanką gminy Warta, dlatego mnie to nie dziwi. Kompetentni ludzie, wszystko można było załatwić, pracownicy gminy bardzo pomocni. Teraz jestem mieszkanką gminy Gromadka- zupełne przeciwieństwo- jak trzeba załatwić jakąkolwiek sprawę w Urzędzie Gminy to masakra.... wymieniłabym większość pracowników, wtedy może byłoby lepiej... a co do rządów Wójta to w Warcie widać ile inwestycji, jakie drogi mają dużo by wymieniać, a w Gromadce... eeeeech,szkoda gadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 listopada 2014r. o 21:28
to prawda jestem mieszkańcem Tomaszowa i przez ostatnia kadencję co nie co się zmieniło. Wiadomo że chcieli byśmy więcej, ale inne miejscowości też są w gminie. Ja i de na wybory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec tom. niezalogowany
10 listopada 2014r. o 9:09
To po jaką cholerę iść na wybory jak wszystko ustalone wójt stary jako jeden kandydat rada ta sama i wszystko gra ręka rekę myje familia się rozrośnie i jest fajnie.W Warcie jest wszystko do Pana wójta po czerwonym dywanie będziemy wchodzić i kłaniać się ale jest ok.a inne wioski dalej po macoszemu brak oświetlenia do szkoły i na orlik strach po południu wokoło egipskie ciemności brak chodników itd.że szkoda gadać,a Pan wójt z radą ma się dobrze w Warcie...... :* .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wk niezalogowany
10 listopada 2014r. o 9:40
do: mieszkaniec.tom
Zamiast narzekać - skorzystaj z biernego prawa wyborczego, chcesz głębszych zmian- namów znajomych do aktywności obywatelskej "a mury runą, runą, runą, "...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WB niezalogowany
10 listopada 2014r. o 12:15
Wójt a wcześniej naczelnik umiejętnie rozegrał i radnych, i duże wioski. Kasa płynie z podatku od nieruchomości, którą jest kopalnia Konrad więc nie ma problemu jak w innych gminach. Astronomiczne stawki dla obywateli za nieruchomości by było więcej kasy na administrację. Urząd to familijna rodzina. Układ zamknięty funkcjonuje. Nie ma kontrkandydata, bo każdy który by stanął na przeciw zostałby po wyborach zniszczony, tak to się w tej gminie dzieje.

Ile środków unijnych pozyskał ów pan na gminę, fajnie jest żyć w Bolesławcu, teraz nawet podatku od nieruchomości nie będzie płacił. Może dla porównania jakości życia mieszkańców przemelduje się do gminy Warta i zacznie zarabiać połowę mniej ( ok. 6000 zł, wtedy cienko by piszczał.

Radni biją kasę i głosują za takim wójtem, tylko na zebraniach wiejskich jak zwykle będzie gdakanie, ile to na oświatę idzie, zamknąć szkoły w gminie i będzie gites. Ciemny naród możne jeszcze bardziej omamić.

Wójt jest w Radzie Zatrudnienia, ciekawe ile z jego strony padło propozycji wsparcia ludzi, którzy zarabiają najmniej. Strona Powiatowego Urzędu Pracy to głównie oferty za 1680 zł brutto, może tyle niech mu zapłacą mieszkańcy przez 3 miesiące, wtedy zobaczy, jak z tego wyżyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 15:35
Czym się zajmuje Rada ds. Zatrudnienia? :> :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka szczytnicy niezalogowany
10 listopada 2014r. o 17:13
droga na szczytnice drzewami i krzakami po zarastana żywoplot rośnie w tomaszowie rysujemy sobie samochody a radni i wojt nic z tym nie robi a wiele razy tamtędy jeździ !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.