Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Piotr Roman NIENAWIDZI ludzi?

12931
#BogdanNowak nieaktywny
13 listopada 2014r. o 11:25
Fotka do poprzedniego wpisu ...


http://bobrzanie.pl/2014/11/13/redakcja/miasto-ktore-klamie[img=1415874302_7zr97k6.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 11:32
BogdanNowak napisał(a): Fotka do poprzedniego wpisu ...


http://bobrzanie.pl/2014/11/13/redakcja/miasto-ktore-klamie[img=1415874302_7zr97k6.jpg]


Ależ to taki "chłyt marketingowy", czyli kampania wyborcza w pełni, za którą płaci zapewne UM, w ramach troski o oszczędne gospodarowanie środkami budżetowymi :-)

Choć ciekawe, napis stoi chyba na terenie spółki miejskiej, czy zrobiła to ona za darmo, czy jej trzeba było zapłacić, czy ogłaszano jakiś przetarg na wybór miejsca dla postawienia tej tablicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
13 listopada 2014r. o 11:42
Co z tym filmikiem? Dlaczego znikł? Jest wyświetlany jako prywatny i zablokowany. Jak mam zobaczyć tę prawdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:44
BogdanNowak napisał(a): Fotka do poprzedniego wpisu ...


http://bobrzanie.pl/2014/11/13/redakcja/miasto-ktore-klamie[img=1415874302_7zr97k6.jpg]


niech mnie ktoś oświeci ? radni uchwalili jednogłośnie,że podatku nie będzie.Czy ktoś to ma jeszcze zatwierdzić ? czy to już pewne na 100% czy tylko kielbasa wyborcza? NA PEWNO Budżet miasta uciepri z powodu braku wpływu do kasy miejskiej ok 2mln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2014r. o 11:49
BogdanNowak napisał(a):
BogdanNowak napisał(a):
&app=desktop


Prędzej czy później o maherskiej polityce Romana społeczeństwo się dowie to tylko kwestia czasu i odważnych Radnych. W miasto poszła informacja o tym jak to nasz "biedny" Burmistrz z prezydencką pensją podał do sądu w trybie wyborczym swojego kontrkandydata Piotra Żaka. Dzisiaj rano pełnomocnik Piotra Romana Pan Weigt musiał wycofać ten podchwytliwy myk wyborczy, wycofał szybko i musi zapłacić wszystkie koszta sądowe. Informacja w miasto jednak poszła: "wie Pan Prezydent podał do sądu Piotra Żaka" czyli go oczernił i za to powinien przepraszać wszędzie gdzie się da ten nasz nadworny oszczerca. Szkoda, że nikt z kontrkandydatów Romana nie podał właśnie jego do sądu za to iż na 2 tygodnie przed wyborami rzucił najwiekszą kiełbasę wyborczą, żeby omamić swoich wyborców : Ustawienie stawki ZEROWEJ dla podatku od nieruchomości dla mieszkańców miasta. Jeden z kontrkandydatów Romana powinien natychmiast podać Prezydenta do sądu w trybie wyborczym za szerzenie kłamstwa i oszustwo polityczne do celów wyborczych. Zamieszczenie na banerach UM informacji, że " Mieszkańcy Bolesławca nie płacą podatku od nieruchomości" jest bezczelnym kłamstwem i propagandą wyborczą. Uchwała, którą uchwaliła RM ma wejść w życie JEŻELI WEJDZIE! dopiero od 1 stycznia 2015 roku.

Co o tym sądzą kandydaci:

Maciej Małkowski
Piotr Żak
Przemysław Moszczyński

Z poważaniem dla myślących uczciwie wyborców. BN


Właśnie wróciłem z miasta i po raz pierwszy naocznie przy budynku MZGK zobaczyłem rzeczony baner .Ponieważ zostałem wyzwany do tablicy moje zdanie jest takie ;

Panie Prezydencie Piotrze Roman oraz Rado Miasta Bolesławiec w składzie który to przegłosował , ja Przemysław Moszczyński , mieszkaniec Bolesławca oświadczam że są Państwo kłamcami i manipulantami.
Podatek od nieruchomości był by zniesiony gdyby dotyczył wszystkich podmiotów.Osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Właściciele i pracownicy firm prywatnych też są Bolesławianami.Pozostawiony podatek uderza w pierwszej kolejności w pensje pracowników najemnych sektora prywatnego.W drugiej kolejności w klientów tych firm.TAK DZIAŁA PRAWO RYNKU .

Jest wręcz nieprawdopodobne że demokratycznie wybrana władza występuje przeciwko swoim głównym chlebodawcom.
Jeśli Pan Panie Piotrze Roman ani członkowie tej Rady Miasta nie pojmują oczywistego mechanizmu rynkowego powinniście się z ": " podkulonymi ogonami " podać natychmiast do dymisji

Pytanie następne -- DLACZEGO PREZYDENT BOLESŁAWCA PIOTR ROMAN NIE ZAPROSIŁ DO WSPÓŁRZĄDZENIA MIASTEM ZWYKŁYCH MIESZKAŃCÓW ?

Czy ma coś do ukrycia ?
Czy ma nieuczciwe wobec nich intencje ?
Czy prowadzi politykę przeciwko interesom po pierwsze mieszkańców ?

Dlaczego władza samorządowa kłamie i manipuluje faktami ?

Wygrana Piotra Żaka jest na to dowodem.



" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:56
niech mnie ktoś oświeci? czy teraz ta decyzja jednogłośnie przez radych przyjęta wejdzie w życie od stycznia? czy musi jeszcze ją ktoś zaopiniować? Bo jeśli nie weszła jeszcze w życie to dlaczego Roman wykorzystuje to ,że mieszakńcy nie płacą podatku od nieruchomości skro uchwała nie wszła w życie? czy to nie jest MANIPULACJA by nie rzec mocniej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12931
#BogdanNowak nieaktywny
13 listopada 2014r. o 12:26
ojciec napisał(a): Co z tym filmikiem? Dlaczego znikł? Jest wyświetlany jako prywatny i zablokowany. Jak mam zobaczyć tę prawdę?


Niestety, ale nasze miasto trawi korupcja i kołtuneria. Widocznie komuś się NIE OPŁACA, aby ten film obejżeli wszyscy mieszkańcy bo POWINNI !

CZYSTA MANIPULACJA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 12:37
BogdanNowak napisał(a): obejżeli



ObejRZeli?

Wypada znać ortografię, jeżeli ma się aspiracje do rządzenia mieszkańcami Bolesławca.

To nie pierwszy ortograf w Pana wykonaniu. O ile pamiętam już od dawna mieszka Pan w Polsce, może już czas odświeżyć sobie zasady pisowni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza