Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zagłosujesz? Możesz liczyć na jego kancelarię!
~Ego niezalogowany
13 listopada 2014r. o 14:35
I bardzo dobrze prawi młody człowiek. Co w tych zapewnieniach ma być złego moi drodzy? Jeśli korzystacie z mediów społecznościowych to zauważylibyście że większość z kandydatów szuka właśnie tą drogą głosów poprzez właśnie takie wsparcie jak prosząc o udostępnienie, zalajkowanie ich ogłoszenia czy też agitując na PW. Zawsze odbywa się to za pomocą zapewnień, stworzymy nowe miejsca pracy, wyremontujemy budynki, zmniejszymy vat i będziecie lepiej zarabiać. To przeważnie puste obietnice, które nie mają pokrycia w późniejszej rzeczywistości.
„Jeśli będziecie coś potrzebowali prawnego to zawsze możecie liczyć na mnie i moją kancelarię! Będę wdzięczny i zobowiązany” - Arkadiusz jest osobą o wielkim sercu która nie odmawia pomocy gdy się go poprosi i można się do niego zwrócić. Czyżby więc ten tekst coś zmieniał? Czytając bez zrozumienia bo Polski to trudny język można go zrozumieć opacznie jako coś za coś, ale ja tu widzę jedynie lokowanie produktu niż próbę cukierkowego przekupstwa. "Będę wdzięczny i zobowiązany" to raczej powinniśmy usłyszeć od każdego tutaj radnego, a nie jedynie puste obietnice a później przysłowiowe przepraszam za to "pocałuj mnie w pupe". Nie będę wspominał że nawet pisaliście tutaj nieraz na łamach bolca o Arkadiuszu, że coś działał i był ogolny zachwyt. A czy wszystko doszło do skutku to już druga strona medalu bo do tanga trzeba dwojga, a może i trojga. No nie oszukujmy się, jeden radny wszystkiego nie zrobi i nie tak na chura. Gdybyśmy mieli taką armię typu Radnych Arkadiuszów to by się lepiej działo. I tak dzisiaj miasto nie moze sie często dogadac z powiatem to im tez zarzućmy że nic nie robią? No może... jak tak, to zmieńcie to. Niech radni i cała reszta tworzą raporty swoich działań i udostępniają ją do publicznej wiadomości. Bo idąc na wzór "zeznania podatkowego" dlaczego by nie zrobić "sprawozdania radnego", o tyle o ile nie każde działanie jest tutaj wymierne. PS. czy reklama w tym momencie jest zakazana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 listopada 2014r. o 14:43
~klucz-nick napisał(a): a to nie jest jakaś rodzina z jegomościem?bo mają takie same nazwiska?a jegomość nie kandyduje?

są to bracia syjamscy

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
13 listopada 2014r. o 15:48
Akurat miał w tym interes ;) kupić twój głos ;)

Akurat nie mial w tym interesu. Pisalam przeciez,ze to nie w okresie przedwyborczym. Zreszta trzeba kogos osobiscie poznac,zeby móc cos o nim napisac :| . Nie wszyscy sa uprzejmi i potrafia pomagac bezinteresownie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
13 listopada 2014r. o 16:23
Widze jednak że Twoje wypowiedzi z tamtego dnia były ukierunkowane Personalnie Emem i nie mają kompletnie nic wspólnego z kandydatami tylko wykorzystujesz prowadzenie gazety i portalu w szkodzeniu tym których nie lubisz.

[IMG]http://i.imgur.com/4jsuUl3.png[/IMG]

Powiedziałeś że piszesz odnośnie kandydatów lecz nie widzę na Twoim portalu nic o osiągnięciach innych czy krytyce tego co zrobili a co obiecali a tylko i wyłącznie odnośnie Arkadiusza Krzemińskiego.

W tym momencie mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jesteś żałosny a moje przypuszczenia co do Twojej osoby były prawidłowe.

Człowieku dorośnij trochę bo jak by To co piszesz było rzetelne to postarałbyś się i sprawdził wszystko a nie pisał tylko o negatywach a w tym momencie jest to tylko i wyłącznie personalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 16:27
hah dokładnie, widze ze nie tylko ja zauwazam ememową obłude i upadek tego pseudo portalu, doczepiłes sie do Arka jakby to przez niego twoja obecna sytuacja z żonką jest "skomplikowana" , moze wyjasnisz to ?

Zmoderowano 13.11.2014 godz.16:30 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
13 listopada 2014r. o 16:28


miałeś pisać o radnych wiec czekam na wiecej takich tematów. Tak samo jak ty Dawałeś ściśle określone ultimatum czasowe tak i Ja daje je Tobie Masz 24h by opublikować te informacje które nazbierałeś o innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
13 listopada 2014r. o 16:36
skorn napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): a to nie jest jakaś rodzina z jegomościem?bo mają takie same nazwiska?a jegomość nie kandyduje?

są to bracia syjamscy
a czym są zrosnięci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 16:37
skorn napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): a to nie jest jakaś rodzina z jegomościem?bo mają takie same nazwiska?a jegomość nie kandyduje?

są to bracia syjamscy

je#lem ! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego