Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Komisja wyborcza w Łaziskach

~RAMZES III niezalogowany
17 listopada 2014r. o 3:32
JEST GODZINA 3.30 W NOCY moja żona zasiadła o 5.45 rano (niedziela) w komisji wyborczej w Łaziskach razem z innymi ludźmi,około 10 osób.

DO tej pory wszyscy ci ludzie siedzą w Urzędzie Gminy,bo ktoś tam popełnił błąd i muszą czekać.....nie można zrobić protokołu,bo Gmina coś tam źle wydała...
Wszyscy tam siedzą,bo im kazano,takie prawo.
Ja mam na 7 rano do pracy,moja żona też,zapewne ludzie ci też idą do pracy
(niby wolny dzień,ustawowo),ale idą!

Ja się pytam ! Kto za to wszystko poniesie odpowiedzialność??

Ludzie są zmęczeni i zdenerwowani!!!!

Prosze o wątek na czerwono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
17 listopada 2014r. o 9:31
Członkiem komisji zostaje się DOBROWOLNIE !! Temat na czerwono, bo twoja żona się nie wyśpi ?? :| Wolne żarty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
17 listopada 2014r. o 9:35
Komisja ma za zadanie dobrze policzyć głosy, nie umieją liczyć to liczą ponownie a czas leci. Członkiem komisji zostaje się dobrowolnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 9:40
Członkiem komisji zostaje się dobrowolnie. Jak się połasiła na kasę to niech siedzi, a i tak dostanie więcej niż dniówkę w pracy :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 listopada 2014r. o 10:22
hahahahaha padłam! masz tupet facet! Zgadzam się w 100% z przedmówcami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 12:39
http://kontakt24.tvn24.pl/narzeczona-dalej-nie-wrocila-do-domu-problemy-z-systemem-pkw,149677.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~artek niezalogowany
17 listopada 2014r. o 13:39
stary! nie szukaj pocieszenia u lemingów na bolcu! trzymaj się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 13:44
Zgłoś to w oficjalnym piśnie do PKW. Zobaczymy co oni na to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza