Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zajęcia z JOGI KUNDALI|NI

1883
#zalo nieaktywny
24 października 2008r. o 12:13
Czyżby? A przecież potem zaczyna się o czakramach, energii kosmosu, porzednich wcieleniach itp.

A to jak wiadomo nie jest związane z religią, tylko z fizyka jądrową ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
444
#kowaluu nieaktywny
24 października 2008r. o 13:14
~kałamarza na palarza gaza raża zbaraża napisał(a):

ale szit a potem sie modlicie do buddy? bo yoga to część wiary buddyjskiej

A nawet gdyby była częścią wiary buddyjskiej, to co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczestniczka-katoliczka niezalogowany
24 października 2008r. o 22:23
Informuje , że jestem uczestnikiem zajęć Z JOGI. Jestem praktykującą katoliczką i traktuję zajęcia jako przede wszystkim ćwiczenia gimnastyczne i ODDECHOWE. Odczuwam znaczną poprawę kondycji i samopoczucia.

Na zajeciach nikt nikomu w nic nie każe wierzyć. Obecność dobrowolna, nie ma profilu dobrego uczestnika.

w niczym mi zajęcia nie przeszkadzają w praktykowaniu wiary katolickij, ułatwiają długie różańcowe pozostawanie w pozycji klęczącącej i skupienie modlitewne w kościele katolickim poprzez obry oddech plus łatwiejsze śpiewanie na różnych tonacjach .

polecam zestresowanym kręgosłupom zajęcia z jogi

pozdrawiam Concordię ,Artura i Emila

SAT NAM
„rozpoznaj kim naprawdę jesteś”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
25 października 2008r. o 22:56
uważaj, uczestniczko-katoliczko, bo Cię zaraz napadną jacyś fanatycy za uprawianie bezbożności :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cz niezalogowany
25 października 2008r. o 23:11
malaMi, wroclem z dalekiej podrozy sluzbowej. Widzialem hisstorie postow. Za chwile lece do Czadu, przywitac naszych zolnierzy. Jestes jednkn wychowana na "Nie". Debilizm nie ma granic. Ty jednak jestes juz na granicy. Za trzy tygodnie bede znowu na forum. Masz DNA wspolne z Urbanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fantsta niezalogowany
26 października 2008r. o 9:30
Cieszy mnie bardzo, że takie zajęcia będą odbywać się w b-c. Jeśli ktoś boi się że uczestnictwo zachwieje jego wiarą niech nie uczestniczy w zajęciach. Smucić może wypisywanie różnych głupst przez użytkowników, którzy nie próbując poznać tego czym jest joga wydają o niej osąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
16 marca 2009r. o 21:49
zajęcia nadal się odbywają? może ktoś mi dać namiar na organizatorów?
lub proszę odezwać się do mnie na gg: 1323630 ;)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczestniczka niezalogowany
16 marca 2009r. o 21:57
jutro 18
Dom Dziennego Pobytu
ul. Staroszkolna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza