Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca Niemcy Drezden

4490
#EA2A nieaktywny
18 listopada 2014r. o 9:32
A gdzie mam zadzwonić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8479
#Agnes79 nieaktywny
18 listopada 2014r. o 12:14
Podaję adres do kontaktu

[email protected]

Proszę pisac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4594
#DorotaM nieaktywny
18 listopada 2014r. o 13:34
Pracować i żyć w Niemczech za 1050euro to tak jak by w Polsce za najniższą krajową ta oferta jest po prostu śmieszna.
Dodatkowo bez znajomości języka? no proszę cię! W obcym państwie bez możliwości porozumiewania się z innymi- ehhh szkoda słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8479
#Agnes79 nieaktywny
18 listopada 2014r. o 15:00
DorotaM napisał(a): Pracować i żyć w Niemczech za 1050euro to tak jak by w Polsce za najniższą krajową ta oferta jest po prostu śmieszna.
Dodatkowo bez znajomości języka? no proszę cię! W obcym państwie bez możliwości porozumiewania się z innymi- ehhh szkoda słów.



Dopisane 18.11.2014r. o godz. 15:00:

DorotaM napisał(a): Pracować i żyć w Niemczech za 1050euro to tak jak by w Polsce za najniższą krajową ta oferta jest po prostu śmieszna.
Dodatkowo bez znajomości języka? no proszę cię! W obcym państwie bez możliwości porozumiewania się z innymi- ehhh szkoda słów.




A kto pani nie każe się porozumiewać z innymi, rózni obcokrajowcy pracują ,mieszkają tutaj i nie znaja jezyka, i nie narzekaja, a jak sie ma dzieci i małżonka to jest dużo łatwiej, bo dostajesz pieniądze na dzieci, opłacone przedszkole i mieszkanie przez państwo. A polski urząd nic ci nie zapewni! prędzej zabierze ci dzieci jak ci je nakarmi.

Ciekawe co Pani ma z tej najniższej krajowej w polsce, większość z pensji trzeba na przedszkole dac, i na leki drugie tyle a na życie już nie starczy! Ale życze powodzenia, jak niektórzy są przyzwyczajeni do biedy i nie chca nic zmienic to ich problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 listopada 2014r. o 15:03
Prawdziwy pośrednik nie pobiera opłat za pośrednictwo, każdy który chce takie opłaty pobierać, szczególnie z góry, próbuje zapewne wyłudzać pieniądze.

http://www.kadry.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/pobieranie-jakichkolwiek-oplat-za-posrednictwo-pracy-jest-nielegalne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4594
#DorotaM nieaktywny
18 listopada 2014r. o 19:18
Jak czytam takie pier... to mnie szlag trafia.Nie ma to jak Polak załatwiający pracę za granicą.Skoro jest tak świetnie to ciekawa jestem czy swoją rodzinę i znajomych też już ściągnęłaś do Niemiec skoro takie tu kokosy?
Nikt nie broni porozumiewać się w języku niemieckim- ale jak mało rozgarnięty polaczek bez języka przyjedzie to będzie można na nim zarobić bo nic sam nie załatwi.
Wyjechać po to aby żyć z socjalu? - bez komentarza!
Rozumiem, że skoro jesteś w stanie załatwić pracę itd. to jesteś legalnym pośrednikiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8479
#Agnes79 nieaktywny
18 listopada 2014r. o 21:03
Nikt nikogo na siłe nie zmusza do pracy za granicą,nie wiem czy to mało ale życie w niemczech w porównaniu do Polski jest 4 razy tańsze dodatkowo drugie tyle to socjal
A dodatkowo praca bez języka oraz bez doświadczenia,więc jest to możliwośc dla ludzi którzy go nie znają
Nikt społecznie raczej nic nie robi,mam taką możliwośc to mogę komuś pomóc i tyle
Nikt nie robi tego społecznie przecież,a jak ktoś nie chce to nikt go nie zmusza,lepiej harować za 1200 złotych na miejscu i może z mopsu się coś się wyrwie ,a do tego biedować i ciągle narzekać
Praca jest legalna i jak na niemcy to stawka jest normalna,dodatkowo blisko granicy i do domu można często zjeżdżać
Jak ktoś jest zainteresowany zapraszam na kontakt meilowy,często jestem w Bolesławcu,więc można się spotkać osobiście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4594
#DorotaM nieaktywny
18 listopada 2014r. o 21:39
1200 i coś zMOPSu wyciągnąć-w Niemczech 1050euro i wyciągać z socjalu- bez komentarza.
Jak ktoś pomaga to nie wystawia najpierw cennika- to działalność-nigdy bym nikomu złamanego centa nie dała "z góry"!
Tekst że "w Niemczech jest 4 razy taniej"- dobre sobie! Tutaj żyjesz, tutaj, pracujesz więc i tutaj wydajesz- nie mnóż zarobków x4 bo to po prostu śmieszne.
Jeszcze jedno 1050euro to wielkie g..- no chyba, że ktoś jest nastawiony na to żeby popasożytować na socjalu,zarobić pare euro min. przez rok i na dodatek zapłacić polskiemu pseudo pośrednikowi haracz- żyć nie umierać!

Życzę powodzenia w szukaniu naiwnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza