Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe władze starostwa powiatowego
~mike niezalogowany
19 listopada 2014r. o 10:14
Powinna być powtórka wyborów do rad powiatu i sejmików. Nie wierzę w ten wysoki wynik PSLu. Nie wydaje mi się, żeby było tylu "frajerów" na nich głosujących. Pewnie te książeczki zrobiły swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spokojnie niezalogowany
19 listopada 2014r. o 10:26
O wyborze starosty decydują radni, a nie sam Kwaśniewski. Spokojnie, różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 11:02
Trochę to wszystko jest dziwne pan Haniszewski zajął w wyborach 4 miejsce na swojej liście i ma czelność kandydować na wicestarostę ponadto na 5 mandatów jakie zdobył PSL 4 to osoby bezpartyjne startujące tylko z listy PSL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myśliwy niezalogowany
19 listopada 2014r. o 11:33
oc oc chodzi z tym kłusownictwem? Wszyscy o tym mówią a ja nie wiem o co kaman!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 12:04
~mike napisał(a): Powinna być powtórka wyborów do rad powiatu i sejmików. Nie wierzę w ten wysoki wynik PSLu. Nie wydaje mi się, żeby było tylu "frajerów" na nich głosujących. Pewnie te książeczki zrobiły swoje.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1292684,PKW-opublikuje-dzis-komunikat-o-wynikach-wyborow-na-wojtow-burmistrzow-i-prezydentow-miast-Beda-to-wyniki-ostateczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gajowy niezalogowany
19 listopada 2014r. o 12:05
Jeden z psl upolował bez zezwolenia niedźwiedzia gryzli jak wpotoku zajadał łososia norweskiego z puszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spokojny niezalogowany
19 listopada 2014r. o 12:19
Ludzie dajcie spokój , starostę, wice i przewodniczącego wybiera rada powiatu , inni też mają coś do powiedzenia.Sesji jeszcze nie było a już dzielicie skórę na niedźwiedziu.
Ale ja też chciałbym aby wice był Marian Marszałek - ekonomista,po wyższych studiach w Polsce (a nie w ZSRR) ale zadecydują radni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 12:36
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~ napisał(a): Bardzo dobra wiadomość, czy pewna?



Jest to pewna wiadomość i potwierdzona. Pozdrawiam Serdecznie.


co jest z tymi wiarygodnymi informacjami?????Stasik twierdzi że opieracie się na jakimś PAWIU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza