Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fajne kino domowe

~piko niezalogowany
23 listopada 2014r. o 9:50
~ napisał(a): Nie idź tam nie dość że drogo to obsługa nieciekawa.
Twoje pytanie powinno brzmieć "jakie kino domowe" a nie "gdzie?"
Bo śmierdzi mi to zwykłą DARMOWĄ reklamą tego sklepu.


Dokładnie to reklama sklepu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 listopada 2014r. o 12:09
~zakręcony napisał(a): Planuję kupić kino domowe pod choinkę. Gdzie najlepiej kupić?
ja bym zapytał jaki sprzęt kupić ?? jaki polecacie ?? kupić można wszędzie w najróżniejszych cenach sklepów jest pod dostatkiem(i przede wszystkim do jakiej sumy)ja na ten przykład mam LG może dlatego że reszte sprzętu mam LG(potężne głośniki na stopkach 150 cm wysokości do dziś robią wrażenie bo dawno kupowałem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 10:46
~ napisał(a): Nie idź tam nie dość że drogo to obsługa nieciekawa.
Twoje pytanie powinno brzmieć "jakie kino domowe" a nie "gdzie?"
Bo śmierdzi mi to zwykłą DARMOWĄ reklamą tego sklepu.


Bez sensu.. nie można już zapytać "gdzie"..?!
Według mnie czuć tutaj raczej smród zdychającej konkurencji... :/ oooooj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2014r. o 11:21
~ napisał(a): Jeśli chodzi o kina domowe to otworzył się niedawno w Bolesławcu na Grunwaldzkiej fajny salon ze sprzętem, w którym możesz pooglądać, posłuchać a przede wszystkim poradzić się człowieka, który wreszcie ma jakieś pojęcie w temacie... :) Ma kina domowe, słuchawki, głośniki, projektory.. no jest super wyposażony: BOSE, KEFF, MELODIKA, BODNAR, PIONIER... A jak czegoś nie ma to Ci to sprowadzi - tego jeszcze nie w naszym mieście nie było. Salon jest super - polecam !!


było,było...i jest :D
kiedy ja sobie upatrzyłem tiwi sklep Pana Paracieja sprowadził mi odbiornik jaki chciałem ...chciałem srebrny i po dwóch dniach miałem :)

sklep i obsługa na wysokim poziomie i nie piszcie że to jakaś reklama a nawet gdyby tak było to warto polecać coś co rzadko jest spotykane w tym miasteczku...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 listopada 2014r. o 15:54
Salon na ul. Grunwaldzkiej to raczej salonik 4na5. Sprzętu na stanie bardzo nie wiele. Większość jest na zamówienie klienta. Sprowadzany z Katowic. Rzeczywiście jest całkiem niezły, ale dla nieobeznanych laików, dla których najistotniejszą cechą telewizora jest to, że jest srebrny.

To czy tam warto coś zamówić, bo niczego tam się nie zobaczy w realu, więc to czy tam warto coś zamówić zależy raczej od wymagań klienta jakim jesteśmy. Czego szukamy i jaką dysponujemy kasą. Przed zakupem warto poczytać o sprzęcie w sieci.

Podałem powyżej linkę, gdzie można się zorientować w sprzęcie, w jego parametrach i cenach. Można dzwonić na kontakt i o każdej dostępnej firmie się wszystkiego dowiedzieć.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 16:36
~ napisał(a): Nie idź tam nie dość że drogo to obsługa nieciekawa.
Twoje pytanie powinno brzmieć "jakie kino domowe" a nie "gdzie?"
Bo śmierdzi mi to zwykłą DARMOWĄ reklamą tego sklepu.

też to miałem właśnie napisać :D a ceny tam mają dla ludzi nie mających co robić z kasą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2014r. o 16:40
oczywiście ty jesteś również ekspertem w dziedzinie rtv-agd
aż dziwne że ktoś tu na forum pyta o kina a nie pisze bezpośrednio do ciebie ...
w swojej nieopisanej wręcz wiedzy...wysłał byś mu link :D
laiku w myśleniu...wyjaśnię ci rzecz oczywista dla innych a dla ciebie jak zwykle trudną co mnie po raz kolejny nie dziwi... ;)
były czarne ale trudno jest zdecydować się na coś co pasuje jak ''pięść do nosa'' :P.... do twojego akurat każda pasuje bo mając tak ''kwadratową'' głowę jak ty oszołomie ,również bym chronił swoją ''prywatność'' :D
szukasz zaczepki?...więc nie wypłakuj się w rękaw ''moderatorom'' że ktoś cię '' atakuje'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ares niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 15:31
może przeczytaj ten poradnik: http://morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-kino-domowe/383/ - ja od siebie polecam jeszcze sprawdzić obsługiwane formaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza