Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Jaką wiatrówkę polecacie do 400zł ?

2987
#Nightmare nieaktywny
23 listopada 2014r. o 14:06
Ja mogę ci polecić na początek Crosman Remington Vantage Ultra za 450 zł.
Kupuj w sklepie Cekaus - tam wiatrówki są już przesmarowane, poprawione konstrukcyjnie.

http://cekaus.pl/pl/crosman/461-crosman-remington-vantage-ultra.html

Ewentualnie Hatsan 55 też po tuningu, ale to już około 500 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domator38 niezalogowany
12 listopada 2015r. o 2:08
To będąc w temacie ja polecę lunetę optyczną z http://celowniki.com.pl/ Mają towary przedniej jakości, dlatego o jakość można być spokojnym. Warto zapoznać się choćby z ofertą ze specjalnymi pryzmatami, które pozwalają uzyskać duży kontrast i większą ilość światła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~shotgun niezalogowany
12 listopada 2015r. o 6:57
Strzelam sportowo od kilku lat.Szkoda,że w Bolesławcu nie ma strzelnicy ogólnodostępnej,wszak wiatrówek jest mnóstwo.Na początek poleciłbym QB79,napędzane kapsułami CO2.Karabinek świetnie nadaje się do przeróbki na ładowanie CO2 z gaśnicy.Jest celny i brak odrzutu powoduje jego skuteczność.W znanym serwisie aukcyjnym kupisz wszystko co potrzebne.Strzelectwo to precyzja,cierpliwość,samodyscyplina.Sport dla odpowiedzialnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
12 listopada 2015r. o 10:39
kup sobie gloka na co2, nikt ci nie podskoczy ;)
ja mam cybergun swiss arms jericho 941 ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2015r. o 16:21
KUP CROSMAN,a COPPERHEAD,ma prędkość początkową 300m/sek,lunetę i jest bardzo celna,wali też na dużą odległość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8528
#skun871 nieaktywny
12 listopada 2015r. o 18:33
polecam wiatrówkę czeskiej firmy slavia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8190
#gasina49 nieaktywny
13 listopada 2015r. o 10:14
Najlepiej, to idź do sklepu i zobacz na wykonanie. Popytaj sprzedawce on napewno coś doradzi.
Ja kiedyś kupiłem sobie na allegro i po pół roku pożałowałem.
Podstawa szczerbinki pękła o po jakimś roku , wypadła muszka.
Normalna masakra Chinol się nie przyłożył do wykonania.
Koty i psy się ze mnie śmieją bo nawet jak bym przystawił lufe do głowy to i tak bym nie trafił ( oczywiście żart bo nie strzelam i nie strzelałem do zwierząt)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.