Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Komedia "Ożenek" w bolesławieckim teatrze

~artb niezalogowany
25 listopada 2014r. o 15:05
Jak zwykle nie mieszczą się w czasie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emem niezalogowany
25 listopada 2014r. o 15:06
Zwyciezcy zostali poinformowani o nagrodzie telefonicznie.

Nazwiska wkrotce opublikujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 15:09
" do rozdania mamy dwa podwójne zaproszeń!!!!"

Śmiechu warte ! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emem niezalogowany
25 listopada 2014r. o 15:15
~ napisał(a): Śmiechu warte ! :D


Dobra komedia to na pewno smiechu warte :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Numer 2 niezalogowany
25 listopada 2014r. o 17:10
Do tej pory bez podania rozstrzygnięcia ? To jednak portal numer 2 w Bolesławcu. Kurczę, strzeliłem pomyłkę, bo postawiłem na "TAK" :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 22:27
A ja uważam, że nie powinni podawać danych osobowych osób wygrywających. Obowiązuje chyba jakaś ochrona tych danych i nie wszyscy sobie życzą podawania ich do publicznej wiadomości. Dane ma redakcja i wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 22:40
~ napisał(a): " do rozdania mamy dwa podwójne zaproszeń!!!!"

Śmiechu warte ! :D


Osoba, która zajmuje się w MDK dystrybucją biletów na spektakle jest "zakręcona" sprzedając zdublowane bilety na to samo miejsce
:/ Pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz, moje szacowne nogi przekroczą progi przybytku zwanego szumnie Teatrem. Nie chcę być intruzem, dla którego nie ma miejsca na widowni, mimo dokonania wcześniejszej rezerwacji i zakupu biletu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 22:40
~ napisał(a): A ja uważam, że nie powinni podawać danych osobowych osób wygrywających. Obowiązuje chyba jakaś ochrona tych danych i nie wszyscy sobie życzą podawania ich do publicznej wiadomości. Dane ma redakcja i wystarczy.

To źle uważasz, jeżeli nie chcesz aby były twoje dane podawane do publicznej wiadomości to nie startuj w konkursach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego