Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kradzieże w Kruszynie

1354
#igoreczka nieaktywny
26 listopada 2014r. o 20:03
dziś w nocy miały miejsce kradzieże w Kruszynie przez nieznanych sprawców . Jeżeli zauważycie że ktoś podejrzany robi zdjęcia w dzień waszej posesji to bądzcie czujni bo w nocy przyjdą i ukradną co im będzie pasować .Najlepiej taki incydent zgłosić na policje , zapisać numer samochodu . kradną wszystko co się da i co jest wartościowe
potem kradną busa , pakują wszystko , i uciekają . Bądżcie czujni . Złodzieje nie śpią . Jeśli coś wiecie to piszcie . ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
26 listopada 2014r. o 20:37
Nie tylko tej nocy. Od tygodnia kradna samochody, rowery, motocykle. Policja poki co nie moze sie pochwalic na portalu, ze ujeli zlodzieja. Ale czekamy cierpliwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kost niezalogowany
26 listopada 2014r. o 21:19
W nocy w kruszynie ukradli mi motor kilka rowerów ..w piatek
Wracam do domu z Torunia zajme się sprawa osobiscie .. Mam pewien trop
Wszystko odzyskalem dzieki pomocy ludzi ktorym osobiscie podziekuje
gdy sprawa osiagnie final .. Amatorka straszna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xix niezalogowany
26 listopada 2014r. o 21:52
nie tylko w w kruszynie w szczytnicy dwóch typów z audi DJA XXXX chodzili od klatki do klatki szybka obczajka i następny blok i parę dni później wrócili po łupy !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1354
#igoreczka nieaktywny
26 listopada 2014r. o 21:53
mojemu sąsiadowi ukradli busa dwa dni temu w nocy , a wczoraj ukradli drugiego busa koledze. Motor wyciągnęli innemu sąsiadowi i ukryli w rowie przykrywając liśćmi który się odnalazł dzieki interwencji przechodnia który zgłosił na policje bo myślał że to był wypadek.
Latem okradali wioskę w Otoku , teraz przyszli okradać Kruszyn .


Dopisane 26.11.2014r. o godz. 21:53:

to Audi było czerwone?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zzz niezalogowany
26 listopada 2014r. o 22:06
u mnie dwa dni temu tez sie wlamali ale nie mieli co ukrasc tylko klodki poprzecinali brzeszczotem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xix niezalogowany
26 listopada 2014r. o 22:19
audi ciemne, granat może czerń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
26 listopada 2014r. o 22:52
Jakiej marki samochody kradną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.