Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Renault Clio II vs Peugot 206

~ niezalogowany
28 listopada 2014r. o 12:26
Witam. Zastanawiam się nad zakupem auta małolitrażowego i mój typ padł wstępnie na te dwa wymienione w temacie autka. Co byście wybrali z tego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2014r. o 13:49
Peugeot 106 1,4 HDI i nie patrz w stronę Renault.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
28 listopada 2014r. o 14:17
~ napisał(a): Witam. Zastanawiam się nad zakupem auta małolitrażowego i mój typ padł wstępnie na te dwa wymienione w temacie autka. Co byście wybrali z tego ?
oby dwa gówno warte,kup sobię toyote yaris
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2730
#JOKER nieaktywny
28 listopada 2014r. o 14:22
Zdecydowanie peugeot

Why so serious??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ted niezalogowany
28 listopada 2014r. o 14:39
żadne z wymienionych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary mechanik niezalogowany
28 listopada 2014r. o 16:05
Obydwa dobre moze lepszy Peugeot 307 , Renault Clio II tez można polecić, nie słucha tych pseudo fachowców to są dobre auta ............mało awaryjne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
29 listopada 2014r. o 8:17
Miałem Clio II przez cztery lata, pomykałem nią do niemiec około 1000 km w jedną stronę i prawie żadnych awarii nie uświadczyła. Fotel mi się zarwał, fakt, wydmuchało mi uszczelkę pod głowicą ale to moja wina, za bardzo cisnąłem. Moja renia miała silnik 1,4 i była z 1998 roku.
Bardzo fajne auto i biorąc pod uwagę fakt że mam 190 cm wzrostu to wygodnie mi się jeździło, 206-stką już troszkę mniej, chociaż tylko raz nią jechałem ;)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sprzedawca niezalogowany
29 listopada 2014r. o 8:32
Witam, mam na sprzedaż peugeota 206 2.0 hdi 150KM jakby był Pan zainteresowany to proszę pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.