Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia najniższa w historii powiatu
~klucz-nick niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 12:27
Ripo napisał(a): Tak sobie przejrzałem www urzędu pracy z ofertami i widzę że 90 % to wynagrodzenie 1680 brutto (minimalna krajowa) , po prostu żyć nie umierać za tyle miesięcznie :-)

a ja narzekam na swoje 2700, że to mało, teraz zaczne doceniać !
wymieniasz czasem te okupczyne gacie na tym ryju,żygać mi się chce jak patrze na to zdjęcie,rwa że takie palanty po tym padole łażą.a czapke se na c.h.u.j.a nałóż.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 grudnia 2014r. o 18:36
Ewenement na światową skalę .
Nie przybywa miejsc pracy a maleje bezrobocie .

To cud godny wyświęcenia.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2014r. o 19:18
chciałbym wiedzieć czy nadal popiera Pan jakieś ugrupowanie czy też partię... to tak odnośnie tego co odpisałem kiedyś Panu na pewną wiadomość
pytam bo widzę że chyba jednak niewiele Pan zrozumiał :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
4 grudnia 2014r. o 19:36
PanM napisał(a): Ewenement na światową skalę .
Nie przybywa miejsc pracy a maleje bezrobocie .

To cud godny wyświęcenia.


Błąd PanieM, nie cud a statystyka. PUP nie mówi o osobach szukających pracy, chcących pracować czy potrzebujących pracy, a o bezrobotnych, czyli tych co spełniają kryteria ustawowe i się zarejestrują. Przy czym proszę pamiętać, że bezrobotny to wcale nie oznacza niepracujący, ponieważ może mieć statut bezrobotnego i pracować na czarno albo w ogóle nie chcieć pracować.

Zatem statystycznie PUP podaje Panu prawdziwe dane, tak samo jak statystycznie Pan i Pana pies macie po 3 kończyny. Wszelkie wzrosty czy spadki jakiegokolwiek wskaźnika statystycznego mają się nijak do Pana rzeczywistej sytuacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 grudnia 2014r. o 21:26
Pynchoon napisał(a):
PanM napisał(a): Ewenement na światową skalę .
Nie przybywa miejsc pracy a maleje bezrobocie .

To cud godny wyświęcenia.


Błąd PanieM, nie cud a statystyka. PUP nie mówi o osobach szukających pracy, chcących pracować czy potrzebujących pracy, a o bezrobotnych, czyli tych co spełniają kryteria ustawowe i się zarejestrują. Przy czym proszę pamiętać, że bezrobotny to wcale nie oznacza niepracujący, ponieważ może mieć statut bezrobotnego i pracować na czarno albo w ogóle nie chcieć pracować.

Zatem statystycznie PUP podaje Panu prawdziwe dane, tak samo jak statystycznie Pan i Pana pies macie po 3 kończyny. Wszelkie wzrosty czy spadki jakiegokolwiek wskaźnika statystycznego mają się nijak do Pana rzeczywistej sytuacji.


Nie polemizuję z Pana wpisem gdyż ma Pan całkowitą rację .
Pozwoliłem sobie na taką małą ironię.

Panie Falco -- nie należę do żadnej partii i żadnej nie popieram .Pozostaje wierny swoim poglądom i konsekwentny w postępowaniu .Tak też było do tej pory.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
4 grudnia 2014r. o 22:07
PanM napisał(a): ... Tak też było do tej pory.


Nie przeginaj pały Przemo ;) Wszyscy tutaj wiemy , jak było , ale ironia trafna :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
4 grudnia 2014r. o 22:16
~klucz-nick napisał(a): wymieniasz czasem te okupczyne gacie na tym ryju,żygać mi się chce jak patrze na to zdjęcie,rwa że takie palanty po tym padole łażą.a czapke se na c.h.u.j.a nałóż.

Witam serdecznie!
wymieniam tak co hm 4 miesiące, jak już naprawde mocno walą, bo wtedy aż ciężko oddychać :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2014r. o 22:17
:D
''święte'' Wadowice zmieniły włodarza na ateistę :D
ze strachu przed ''władzą''?

Starachowicami będzie rządził dwudziestopięciolatek wcześniej należący do PO :)
nie bał się ''władzy''
Słupsk też ma nowego prezydenta :D
oni nie tylko ''władzy'' się nie przestraszyli ale jak przeczytałem ''boga się nie bali'' :D

niech Pan nie przenosi winy za porażkę na ludzi ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.