Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zdjęcia

~Magda niezalogowany
30 listopada 2014r. o 8:54
gdzie najtaniej wywołać dużą ilość zdjęć (ok. 500 szt)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2014r. o 14:11
mam ten sam problem ... dobre pytanie szczerze mówic pytalam we Lwówku i cena 70 gr za zdjęcie a mam tez około 500 zdjęć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
30 listopada 2014r. o 14:17
Również przyłączam się do pytania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
30 listopada 2014r. o 14:27
Internet -allegro zawsze tam wywołuje jest najtaniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2014r. o 14:33
tam gdzie był stary urząd pracy przy 100szt już nie pamiętam,ale gdzieś 39-49groszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
30 listopada 2014r. o 15:19
a po co wywoływać ?trzymać w kompie na karcie na pędraku i to tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 listopada 2014r. o 17:00
Allegro, już kilka razy wywoływałam u gościa o nicku "fotodigital". Trochę z tym zamieszania, bo ściągasz z aukcji program i tam wrzucasz wszystkie zdjęcia, które później trzeba samemu wykadrować, inaczej program sam Ci wykadruje. Przy ilości 500 sztuk to trochę Ci zejdzie, ale cenowo się opłaca. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olga niezalogowany
30 listopada 2014r. o 17:18
~ja napisał(a): Allegro, już kilka razy wywoływałam u gościa o nicku "fotodigital". Trochę z tym zamieszania, bo ściągasz z aukcji program i tam wrzucasz wszystkie zdjęcia, które później trzeba samemu wykadrować, inaczej program sam Ci wykadruje. Przy ilości 500 sztuk to trochę Ci zejdzie, ale cenowo się opłaca. Pozdrawiam.


Ale jak jest z jakością tych zdjęć z allegro czy innych stron?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza