Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chwojnicki etatowym członkiem Zarządu
~KUK niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 19:13
falko :> :> Jeszcze swojej partii nie wymyśliłem, ale pracuję nad tym intensywnie. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KUK niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 19:16
~ napisał(a): Rozumiem, ze skoro chwojnicki bedzie na etacie to zostanie mu cofnieta emerytura?


Chyba się mylisz, nie ma takiego prawa w Polsce. Jak jesteś w budżetówce, to ciągniesz gdzie się da. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 19:22
~KUK napisał(a): falko :> :> Jeszcze swojej partii nie wymyśliłem, ale pracuję nad tym intensywnie. ;) ;)
może wreszcie ktoś -może Ty -założy jakąś taką do której się w końcu zapiszę... :D
nawet w harcerstwie kurna nie byłem.... :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KUK niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 21:03
falko; harcerstwo to podstawa. ;) Bóg Honor Ojczyzna, to będzie podstawowa dewiza partii. Jedność narodowa i klarowne wybory.
Na kartach do glosowania obok nazwiska będzie wpisana narodowość kandydata itp. sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Komisarz UE niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 21:15
Wybitna znajomość procedur aplikacyjnych o środki UE przez pana pułkownika jest znana w całym bloku wschodnim :)
Panie starosto, zamiast wklejać kolejne rowerki na Fejsie niech pan wklei plan działań i aplikacji dla pana pułkownika, ale DLA PUŁKOWNIKA, a nie urzędników którzy zapewne będą nad tym pracować! To po prostu niewyoborażalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 21:26
~KUK napisał(a): falko; harcerstwo to podstawa. ;) Bóg Honor Ojczyzna, to będzie podstawowa dewiza partii. Jedność narodowa i klarowne wybory.
Na kartach do glosowania obok nazwiska będzie wpisana narodowość kandydata itp. sprawy.

no i dupa...straciłeś ''wyborcę'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KUK niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 21:30
A co proponujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 21:45
żadna partia nie powinna odnosić się do ''boga'' chyba że już na starcie określa się jako ''Katolicka ....''wtedy każdy ma wolny wybór ...
Honor i Ojczyzna ?...ile to już partii odnosiło się do tych haseł i na nich się skończyło?
Twoje pytanie obliczone z góry na wywołanie ''burzy'' jakoś mnie nie dziwi ale i nie przeraża :D
samymi hasłami ideowymi ,górnolotnymi zwrotami w nazwie dzisiaj sie nic nie zdziała...Prawo i Sprawiedliwość?
ani jednego ani drugiego :D
Platforma Obywatelska-być może to pierwsze ale nie dla 'obywateli :D
SLD-sojusz owszem ale ''lewicy'' ?...lewicy która nie bardzo już jest lewicą ;)

nie mam dzisiaj zbyt wiele czasu ale jutro możemy sobie rozwinąć ten temat :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza