Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

AUDI

~Mariusz niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 20:31
Witam, może się ktoś wypowiedzieć nt. Audi A4 b5 ? zastanawiam się nad zakupem tego auta wraz z instalacją lpg. A konkretniej chodzi mi o silnik 1.8 , 125 km. Wiadomo, że auto ma juz swoje lata. Czy samochód należy do grupy o dużej awaryjności? Opłaca się go wogóle kupić za 5 tys. zł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 21:35
~Mariusz napisał(a): Witam, może się ktoś wypowiedzieć nt. Audi A4 b5 ? zastanawiam się nad zakupem tego auta wraz z instalacją lpg. A konkretniej chodzi mi o silnik 1.8 , 125 km. Wiadomo, że auto ma juz swoje lata. Czy samochód należy do grupy o dużej awaryjności? Opłaca się go wogóle kupić za 5 tys. zł ?



Nie kupuj tego badziewia silniki mają tendencje do wywalania uszczelek pod głowicą ,a zawieszenie wysiada szybko bo jest aluminiowe,nie polecam miałem takie i moim zdaniem nie kupił bym więcej,mam lagune w gazie i nie miałem od roku żadnej awarii mimo tego że piszą nie kupuj francuza ,a ja kupiłem i jestem zadowolony ,mało spala gazu ,komfort dużo większy jak w a4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egon niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 21:56
Nie słuchaj waść pseudo fachowca , silnik 1.8 jet bardzo dobry do gazowania co innego 1.6 , dobre auta i nie ma co myśleć , jak ktoś kupuje wahacze po 30 zł. to sorry zawsze będzie marudził o badziewiu. Pracuje w zawodzie coś na ten temat wiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dido niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 21:58
O tak kup sobie Lagunę dopiero będziesz jeździł po ...............warsztatach a jeszcze z LPG
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 22:04
Też znalazłeś sobie forum na poradę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 22:22
tu znajdziesz wszystkie info http://a4-klub.pl/ :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2014r. o 22:51
laguna królowa lawet :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3748
#maly1312 nieaktywny
8 grudnia 2014r. o 23:58
napisz do mnie na priv.spotkamy sie i pokaze Ci co ten silnik potrafi a porady tych madrych typu awaryjnosc wsadz miedzy bajki.Na gazie ten motorek to rewelacja ale nie licz na jakies spalanie typu 8l:)

"maly"1312
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego