Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
GDDKiA wywiązała się z obietnic, ale..
~steven seagal niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 21:41
A czy ktos zmierzyl czas jaki zajmuje rozebranie bariery z klinami ? Ale z normalnym podejsciem , a nie ze od razu zajmuje duzo czasu. Nie jestem przeciwnikiem strazy ani drogowcow ale jakos trzeba ten problem rozwiazac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~steven seagal niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 21:41
A czy ktos zmierzyl czas jaki zajmuje rozebranie bariery z klinami ? Ale z normalnym podejsciem , a nie ze od razu zajmuje duzo czasu. Nie jestem przeciwnikiem strazy ani drogowcow ale jakos trzeba ten problem rozwiazac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~steven seagal niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 21:47
A czy ktos zmierzyl czas jaki zajmuje rozebranie bariery z klinami ? Ale z normalnym podejsciem , a nie ze od razu zajmuje duzo czasu. Nie jestem przeciwnikiem strazy ani drogowcow ale jakos trzeba ten problem rozwiazac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~steven seagal niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 21:48
A czy ktos zmierzyl czas jaki zajmuje rozebranie bariery z klinami ? Ale z normalnym podejsciem , a nie ze od razu zajmuje duzo czasu. Nie jestem przeciwnikiem strazy ani drogowcow ale jakos trzeba ten problem rozwiazac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtekdz niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 22:30
Przeciez ponowny montaż barierki jak powiedziała GDDKiA leży po stronie drogowców!
wydaje mi się ze nikomu juz nie będzie chciało sie demontować tych barierek aby skrócić drogę. Czas pokaze na co stać buraków z Osiecznicy i okolic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4688
#Strazak nieaktywny
10 grudnia 2014r. o 23:09
~wojtekdz napisał(a): Przeciez ponowny montaż barierki jak powiedziała GDDKiA leży po stronie drogowców!
wydaje mi się ze nikomu juz nie będzie chciało sie demontować tych barierek aby skrócić drogę. Czas pokaze na co stać buraków z Osiecznicy i okolic


Koleś!!!! Módl się aby nie doszło do sytuacji że to tobie te "buraki" z jakiej kolwiek OSP nie przyjechały na czas. Uwierz że jeszcze możesz prosic albo błagać aby szybko się pojawili....

:>


Dopisane 10.12.2014r. o godz. 22:54:

A czy był jakiś niebezpieczny wypadek przez to że na tym odcinku A4 nie było wczesniej barierek na tych zjazdach????? Nie wydaje mi się !!!






Dopisane 10.12.2014r. o godz. 23:03:

To wszysto to aburd.... Zrozumie jescze ten demontaż tych barierek.....
Zdemątują strażacy i jadą ratować życie bo liczy się czas.... A przypomnijcie sobie jak nasz rajdowiec Kubica Nadział się na taką odstającą barierkę i ile miał szczęscia a mógł zginąc. Wiec jakby strażacy zostawili taką barierkę zdemontowaną i doszło by do tragedi to kogo by obwiniali?- Oczywiscie strażaków....
:/


Dopisane 10.12.2014r. o godz. 23:09:

Dla strażaka liczy się ludzkie życie i czas reakcji.....

Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 23:14
4 minuty wystarczy żeby spłonąć w samochodzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~steven seagal niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 0:19
Do strazaka : czytaj dokladnie posty a potem prostuj ludzi. Nie chodzilo o burakow z osp ale o ,, grzybiarzy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.