Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
GDDKiA wywiązała się z obietnic, ale..
~steven seagal niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 0:20
Do strazaka : czytaj dokladnie posty a potem prostuj ludzi. Nie chodzilo o burakow z osp ale o ,, grzybiarzy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
11 grudnia 2014r. o 6:58
Co za sieroty demontują to 4 minuty... 6 klinów i jeden 'kołek' metalowy? Rozwiązanie jest ok. Powiedzcie, że chodzi o udostępnienie dzikiego wjazdu dla mieszkańców Tomisławia i okolic, bo szkoda im na bajure do najbliższego wjazdu :D Mam tam rodzinę i już dobrze wiem o co ta cała kłótnia :P W co drugim domu mają klucz do bramy wjazdowej (oczywiście nikt się nie przyzna i z urzędu 100 hejterów tym samym mam na plecach), ale głupio teraz tak cywilowi rozmontowywać barierki i jeszcze za sobą je składać, bo przecież 'ludzie patrzą' :D

Jest OK. GDDKiA wywiązało się już nie męczcie tej zakończonej sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 9:27
maksymek napisał(a): Co za sieroty demontują to 4 minuty... 6 klinów i jeden 'kołek' metalowy? Rozwiązanie jest ok. Powiedzcie, że chodzi o udostępnienie dzikiego wjazdu dla mieszkańców Tomisławia i okolic, bo szkoda im na bajure do najbliższego wjazdu :D Mam tam rodzinę i już dobrze wiem o co ta cała kłótnia :P W co drugim domu mają klucz do bramy wjazdowej (oczywiście nikt się nie przyzna i z urzędu 100 hejterów tym samym mam na plecach), ale głupio teraz tak cywilowi rozmontowywać barierki i jeszcze za sobą je składać, bo przecież 'ludzie patrzą' :D

Jest OK. GDDKiA wywiązało się już nie męczcie tej zakończonej sprawy.

Przestań pisać bzdury o jakichś kluczykach w co drugim domu pojedź zobaczi dopiero pisz prawdę ,niema tam żadnej kłódki jest tylko zasuwa i tablica z napisem Nie bądź Łoś zamknij bramę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
11 grudnia 2014r. o 9:52
~ napisał(a):
maksymek napisał(a): Co za sieroty demontują to 4 minuty... 6 klinów i jeden 'kołek' metalowy? Rozwiązanie jest ok. Powiedzcie, że chodzi o udostępnienie dzikiego wjazdu dla mieszkańców Tomisławia i okolic, bo szkoda im na bajure do najbliższego wjazdu :D Mam tam rodzinę i już dobrze wiem o co ta cała kłótnia :P W co drugim domu mają klucz do bramy wjazdowej (oczywiście nikt się nie przyzna i z urzędu 100 hejterów tym samym mam na plecach), ale głupio teraz tak cywilowi rozmontowywać barierki i jeszcze za sobą je składać, bo przecież 'ludzie patrzą' :D

Jest OK. GDDKiA wywiązało się już nie męczcie tej zakończonej sprawy.

Przestań pisać bzdury o jakichś kluczykach w co drugim domu pojedź zobaczi dopiero pisz prawdę ,niema tam żadnej kłódki jest tylko zasuwa i tablica z napisem Nie bądź Łoś zamknij bramę .


Hahaha :D To już nie ma nawet kłódki? Czyli moja teza jest jeszcze mocniejsza :P A Ty zamiast negować, że 'nie nie - nikt nie łamie prawa i nie wjeżdża tędy', podparłeś moje argumenty :) Tak jest i kropka i dobrze że są te barierki - bezpieczniej jest, a strażacy jak poćwiczą, w minutkę rozbroją co trzeba. Tylko trochę ćwiczeń, a nie wóda w remizie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary Satyr niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 11:44
Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Wg mnie mogą byc problemy z wyciągnięciem słupka wpuszczanego w nawierzchnie w okresie zimowym. Pługi spychają sniegi lod pod barierę energochlonna i tam tworzy sie kilkunastocentymetrowa gorka lodu z piachem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egon niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 12:45
I wychodzi na to ze w radiowozach i karetkach trzeba wozić 3 kg młotek aby w razie czego móc wjechać na autostradę - bezsens
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~huacaya niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 13:08
Bardzo dobre rozwiązanie.jest ok!
Problem mają mieszkańcy i żołnierze-im podziękujcie.
no i strażacy....co klina nie umieją wyciągnąć,potrafią za to klina dźwigać:)
Karetki i tak prawie nigdy nie korzystają z tych wjazdów.
a swoją drogą jeśli jedziecie obsadą 6 osobową zajmie wam to mniej niż 4 minuty,jak nie to więcej ćwiczeń gamonie,znaczy Panowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 14:50
A czemu zarządca nie zamontuje małych kamer na wjazdach, takich jak leśnicy stosują przed nielegalnym wjazdem do lasu...Wtedy delikwent który korzysta z alarmowego wjazdu do celów prywatnych zostałby surowo ukarany i powiedziałby znajomemu, sąsiadowi żeby z tego nie korzystał bo drogo kosztuje:) - taki pomysł :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza