Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pracowity sezon BC Rally Team
~obywatel bc niezalogowany
12 grudnia 2014r. o 7:52
fajnie fajnie :) a pewnie ekipa tez organizuje w styczniu sciganie orkiestrowe ?? cos tam jakies przecieki jak to ma wygladac?? bo chyba cos bedzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~126p wrc niezalogowany
12 grudnia 2014r. o 21:09
OK, IDIOTA Z TEGO BMW ( NIE CELUJE BEZPOŚREDNIO W OSOBĘ BO NIE WIEM KTO JECHAŁ ) WCHODZI W ZAKRĘT 90 STOPNI TZW BOKIEM -Driftem, MAŁO CO WE MNIE NIE UDERZYŁ . Bym nic się nie wypowiadał ale jechałem z synem co prosto te auto leciało na niego. IDIOTO BĘDZIESZ MIAŁ DZIECI TO ZACZNIESZ MYŚLEĆ a dobrze widziałeś że na krzyżówce stałem ja i inne auta . Nie podchodzę do tego jak moher. Rozumiem że fajne auto i moc, pewność swoich umiejętności ale myśl -wchodź sobie w te zakręty jak widzisz że nikogo nie ma, to jest tak albo się uda i nie będzie dzwona albo będzie , tak samo może być jak gdzieś wysiądziesz ze swojej BMW i dzwona zobaczysz ale z piąstki nie zadowolonego obywatela. pozdrawiam Team i życzę sukcesów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 grudnia 2014r. o 21:31
GRATULUJĘ !! Ekipy za sterem wykonały duzo dobrej roboty, jak i zaplecze też swoje zrobiło :)
Bo w tego typu "zabawch" liczy się i dobry duet za kierą ,jak i dobry team techniczny ,jak i też wsparcie znajomych ,czy też wyrozumiałośc rodziny.
Brawo za wyniki :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 9:40
atkin napisał(a): OK, IDIOTA Z TEGO BMW ( NIE CELUJE BEZPOŚREDNIO W OSOBĘ BO NIE WIEM KTO JECHAŁ ) WCHODZI W ZAKRĘT 90 STOPNI TZW BOKIEM -Driftem, MAŁO CO WE MNIE NIE UDERZYŁ . Bym nic się nie wypowiadał ale jechałem z synem co prosto te auto leciało na niego. IDIOTO BĘDZIESZ MIAŁ DZIECI TO ZACZNIESZ MYŚLEĆ a dobrze widziałeś że na krzyżówce stałem ja i inne auta . Nie podchodzę do tego jak moher. Rozumiem że fajne auto i moc, pewność swoich umiejętności ale myśl -wchodź sobie w te zakręty jak widzisz że nikogo nie ma, to jest tak albo się uda i nie będzie dzwona albo będzie , tak samo może być jak gdzieś wysiądziesz ze swojej BMW i dzwona zobaczysz ale z piąstki nie zadowolonego obywatela. pozdrawiam Team i życzę sukcesów

Idiotą to możesz być ty,on ma dzieci i na pewno nie celował w ciebie.
odnośnie wośp 2015 nie zorganizujemy
cały sezon poświęciliśmy startą i nie było czasu by to zorganizować,pokazaliśmy że można coś zrobić tylko trzeba chcieć
dla tego zdobyliśmy mistrza okręgu i nie było łatwo mierzyć się z autami na przednią oś
tak że 2015 wośp bcrally odpuszcza

Zmoderowano 14.12.2014 godz.19:55 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 12:58
ja z kolei chciał bym pozdrowić ...a z czarnej fiesty. Jeszcze jeden głupi numer i sam wymierzę sprawiedliwość.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega po fachu niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 14:23
... rajdowcy z bożej łaski jak tak na nich patrze to przed oczami mam obraz (...)nie wiem w czy się tak napracowali skoro poziom umiejętności jest zerowy( 0 ).piszę tak ponieważ po wcześniejszym zapoznaniu się z poziomem umiejętności stwierdziłem że ja też tak potrafie ,a licencji nie posiadam,miłego kręcenia bączków.

Zmoderowano 14.12.2014 godz.19:56 - powód: wulgaryzm oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 14:29
~ja napisał(a): ja z kolei chciał bym pozdrowić ...a z czarnej fiesty. Jeszcze jeden głupi numer i sam wymierzę sprawiedliwość.




znalazł się kiler trzeba było od razu wymierzyć a nie teraz na forum przed komputerkiem grozisz żenada

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 14:35
~kolega po fachu napisał(a): ... rajdowcy z bożej łaski jak tak na nich patrze to przed oczami mam obraz (...)nie wiem w czy się tak napracowali skoro poziom umiejętności jest zerowy( 0 ).piszę tak ponieważ po wcześniejszym zapoznaniu się z poziomem umiejętności stwierdziłem że ja też tak potrafie ,a licencji nie posiadam,miłego kręcenia bączków..



widze ze nie wiesz o czym piszesz . Pewnie myślisz o tych spędach który się odbywały w krzywej gdzie każdy jezdzil jak chciał ci robil co chciał . Fakt nie brakowało tam ...i i ludzi którzy mózg zostawili w domu albo wogole go nie maja. Chłopaki z BC RALLY TEAM sciagaja się na zorganizowanych, zamkniętych , zabezpieczonych imprezach gdzie nie ma właśnie takich buraków . a skro jesteś taki kozak za kółkiem przyjedź na ich trening pokaz co potrafisz a mysle ba nawet jestem przekonany ze jesteś tylko mocny w gębie i dużo ci brakuje umiejetnosci

Zmoderowano 14.12.2014 godz.19:57 - powód: korekta cytowanego posta (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo