Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szlachetna Paczka - dzień pierwszy!
~ niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 9:57
A dlaczego podstawowym warunkiem zakwalifikowania biednej rodziny do otrzymania paczki jest nie jej stopień ubóstwa, a to czy rodzice chodzą do kościoła czy nie chodzą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 11:26
Pmaganie to taka piekna i szlachetna sprawa. Ale , no własnie ale lepiej pomagać we własnym otoczeniu jeśli się chce pomagać. Z ta szlachetną paczką to jest przegięcie jeśli chodzi o wymagania co niektórych. Weszłam na stronę wybrałam okolice Lubania i jest oto rodzina
5 dzieci 2 dorosłe osoby. Po opłaceniu rachunków i kredytów zostaje im na głowę 500 zł = 3,5 tysiąca zł na jedzenie. Pisza że jest im bardzo ciężko bo mają zobowiązanie kredytowe za mieszkanie. Mąż pracuje ale nie zarabia wiele, natomiast pani jeździ do Niemiec i w tym czasie mąż sie zajmuje dziećmi. Nie mogłam uwierzyć w to co czytam. Pisza ze przydała by sie im pralka , nooooo i oczywiście potrzebne rzezczy co tylko można wymienić!
W przyszłym roku tez się chyba zgłoszę też mam kredyt zamieszkanie
nie jest lekko , a co się będę czaić. :]
Pomagać to trzeba ludziom chorym niedołężnym, co do pracy iść nie mogą, samotnym opuszczonym itd. a nie ludziom co żyją z pracy za granicą.
TV wymyśliła kolejną akcję wyciągania od ludzi to co co państwo powinno zapewnić ludziom aby mogli godnie żyć na starość i mieli się za co leczyć a nie brać społeczeństwo na litość i przy tej okazji jeszcze skorzystają różni ludzie i kupa nierobów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 11:32
Jeszcze dodam ze skoro na życie zostaje 3,5 tys a przy jakimś kredycie to muszą mieć o wieeeele więcej, gdzie niektórzy żyją za 1500 zł i tak nie żebrzą. To nie jest mało !!!!! I to oznacza ze dochodu muszą mieć kilka tysięcy zł!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~papi niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 11:43
Akurat tak się składa, że kredytu się nie wlicza w koszty utrzymania. 3500 zł to pieniądze, które im zostają. Kredyt odlicza się dodatkowo, dlatego tez zawsze wspomina się o nim w opisie. Czyli przykładowo: 3500 zł - 1500 zł kredytu = 2000 zł na utrzymanie dajmy na to pięcioosobowej rodziny. Poza tym w napisanym powyżej komentarzu jest jakieś przekłamanie, ponieważ do systemu NIE WCHODZĄ rodziny, których dochód na jednego członka przekracza 450 zł. Po prostu nie przejdzie w systemie i koniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 12:12
Żadne przekłamanie prosze pana , w innym poście wkleiłam opis tej rodziny z numerem. Wyraźnie pisało że 500 na osobę Po opłaceni kredytu i rachunków. Niemogę teraz tego znaleć ale żeby nie byc gołosłownym postaram się poszukać bo wklejałam cały opis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~papi niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 13:16
Bardzo proszę wkleić, jestem bardzo ciekawA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 14:09
jegomosc napisał(a): Hemi dał z siebie wiele, a ty nic. Idź spać więc!

Paweł - super sprawa, gratuluję pięknych przyjaciół!
nic nie wiesz a gadasz, ja biore udział w akcjach dla naprawde potrzebujących, kim ty jestes (...) zeby oceniać ?(...)

Zmoderowano 15.12.2014 godz.20:16 - powód: złośliwości i pomówienia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2047
#mildzia nieaktywny
15 grudnia 2014r. o 14:35
To Ty nic nie wiesz, a gadasz. Działamy często, nie tylko raz do roku. A Ty byłeś u choć jednej rodziny, która dostała paczkę? Skąd wiesz, że to są ludzie, którym pomoc się nie należy?

Zmoderowano 15.12.2014 godz.20:16 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.