Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Na szlachetnej paczce

41
#jegomosc nieaktywny
1 stycznia 2015r. o 17:49
PanM napisał(a):
jegomosc napisał(a): Jest gorzej Panie Przemysławie - darczyńca kupując dla biednej rodziny mąkę, mleko czy kaszę też zapłaci VAT. Ale czy to jest powód, żeby nie pomagać? Życzę Panu, zupełnie szczerze, wesołych świąt, podczas których znajdzie Pan odrobinę czasu na zadumę.


Witam Pana Panie Redaktorze .

Oto moja zaduma na temat " Szlacheckiej paczki "

Społeczeństwo co raz podpuszczane jest do uczestnictwa w akcjach humanitarnych .
Władza oczyszcza swoje sumienie a społeczeństwo nabiera przekonania że żyje w dostatku bo komuś może pomagać.

A tu tymczasem parę wielkich baniek wypływa " NIEZNANE "

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/piec-miliardow-na-trzynastki-dla-urzednikow/9w1rc#.VKOcBJO1QgI.facebook


Miejsce na pana zadumy jest zupełnie gdzie indziej - to jest forum dyskusyjne. Wbrew pozorom dużo lepiej jest na nim "dyskutować" niż jałowo "wymieniać opinie". Dlatego błagam - jeśli masz na to ochotę (na dyskusję) to zamiast jak mantrę powtarzać brednie zacznijmy gadać merytorycznie. Odnieś się do moich argumentów, przekonaj mnie do twoich racji.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 stycznia 2015r. o 18:26
Panie Krzysztofie -- to Pan powinien przekonać do swoich racji.

Władza / w imieniu której startował Pan w wyborach / zapodaje sama sobie 5 miliardów PLN w nagrodach / to jest pięć tysięcy milionów / a Pan tu opowiada o szlachetnej paczce ?

Czy Pan wie skąd oni wzięli te 5 000 000 000 ?
Oni okradli tych którym teraz chcą dawać paczki.

Pan chce merytorycznej wymiany zdań a sam nigdy nawet nie zająknął się aby poddać krytyce wadzę PO .[img=1420133176_8e0p04a.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
2 stycznia 2015r. o 11:26
Klucz-nick zarejestruj swój nick i załóż sobie konto na Bolec.Info, bo albo ktoś się pod ciebie podszywa, albo masz niezłe rozdwojenie jaźni (na to drugie założenie konta nie pomoże i polecam skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą).

~klucz-nick napisał(a): Krzysztof mojego toku rozumowania w moim autystycznym świecie już nic nie zmieni,ale twój post wiele wniósł na temat tej jednorazowej pomocy jak wcześniej myślałem,skoro jednak sprawa wygląda tak jak ją naświetliłeś to życzę powodzenia.


~klucz-nick napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
jegomosc napisał(a): Klucz-nick'u mam cię za ogarniętego gościa wiec pochylę się na chwilę nad twoim postem..
a ja ciebie mam za ignoranta i lansera forumowego,tylko zastanawiam się cz masz prawo jazdy bo facet bez prawka to cipa.


A tak na koniec. Prawko mam już prawie 10 lat:) A lansu swojego nie ograniczam bynajmniej do tego forum:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 11:27
PanM napisał(a):

Czy Pan wie skąd oni wzięli te 5 000 000 000 ?
Oni okradli tych którym teraz chcą dawać paczki.



a skąd Pan wie że te 5 mld są z pomocy ? a może gdyby nie 13, 14 i 15te pensje urzędników poszło by to na Kościół albo pomoc Ukrainie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 11:37
PanM napisał(a):

Władza / w imieniu której startował Pan w wyborach / zapodaje sama sobie 5 miliardów PLN w nagrodach / to jest pięć tysięcy milionów / a Pan tu opowiada o szlachetnej paczce ?


sam budżet NFSZ 2015 to 70 tysięcy milionów.

więc czemu zabraniać ludziom zabawy w paczki i WOŚP z budżetem 50 milionów ? o jakim wyręczaniu tu mowa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 11:51
nie wysilaj się Krzysiu siu,i nie tnij moich postów na konteksty bo faktycznie powstaje bełkot który ty sprytnie tworzysz,aby odeprzeć ataki na twoją jegowaść,bo ciągle nie masz racji ,a próbujesz wszystkich przekonać że to ty masz racje jej nie mając.pan M9Przemo)wyjaśnił wszystko to co powinno dotrzeć do twojego ego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 12:42
jegomosc napisał(a):

Szlachetna Paczka to akcja oddolna - władza jako taka nie bierze w niej udziału. Tj. każdy może zrobić paczkę i rokrocznie robi to m.in. prezydent RP
Http://polskiepiekiełko.pl/359-000-000-zł-na-wsparcie-ukrainskich-przedsiebiorcow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 12:44
~klucz-nick napisał(a):
jegomosc napisał(a):

Szlachetna Paczka to akcja oddolna - władza jako taka nie bierze w niej udziału. Tj. każdy może zrobić paczkę i rokrocznie robi to m.in. prezydent RP
http://polskiepiekiełko.pl/359-000-000-zł-na-wsparcie-ukrainskich-przedsiebiorcow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.