Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesołych świąt :)

2062
#bylu nieaktywny
21 grudnia 2014r. o 22:19
Witam.
Życzę wszystkim radosnych świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego i udanego nowego 2015 roku. :)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
21 grudnia 2014r. o 22:26
Świetnie Bylu , że załozyłeś temat :D Szukałam , gdzie by wpisać życzenia ..

Dla Moich Przyjaciół - Magnum44 , E , Falco , Pat ,Panienki z dz, oraz wszystkich sympatyków , składam zyczenia radosnych , spokojnych Świąt Bożego Narodzenia , dużo przyjemnych chwil spędzonych w gronie najblizszych .Nowy Rok niech obdarzy Was wszystkim co najpiękniejsze .
Powyższe życzenia adresuję również do Redaktorów Bolec.Info.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 0:02
Virgo, magnum44, E, Iza,falco i Tym o których zapomniałem życzę; radosnych, rodzinnych i pełnych błogosławieństwa Bożego, Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 5:31


Życzę Wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia pełnych wiary, nadziei i miłości, zdrowia , radości i uśmiechu oraz spełnienia marzeń … tych wielkich i tych zupełnie malutkich.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2014r. o 6:23


zdrowych ,i spokojnych Świąt moi mili :)
Virgo,Magnum, E ,nie mogę również zapomnieć o ''moim forumowym cukiereczku'' Karmelce :) życzenia oczywiście dla Izy ,PzD ,Pat ,Kajtka ;) ,,Bitka'' z Rodziną, i wszystkich tych których tutaj nie wymieniłem ale darzę ''forumową sympatią''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 grudnia 2014r. o 7:17
Ja tymczasem życzę Wam wszystkiego dobrego nie tylko z okazji świąt ale tak aby Wam życie mijało w zdrowiu i szczęściu na co dzień .W dni świąteczne i te szare codzienne.
Nie wymieniam nikogo gdyż wielu lubię a do nikogo nie czuję wrogości.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
22 grudnia 2014r. o 7:43
Zaczarowany magią Świąt,
stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem
i patrząc na spadające płatki śniegu,
pomyślę o ludziach, których noszę w sercu,
życząc im spokojnych Świąt,
wszędzie tam, gdziekolwiek są…
Życzenia te kieruję do wszystkich tych którzy nie mogą być przy swoich bliskich.
Świąt wesołych życzę Wam...

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 grudnia 2014r. o 9:44
Kochani, znani i nieznani :):):):*:*:*
Akiwa, Alabaster
Baxiu, Bylu
Crow
De Tourvel
Falco
GosiaM,
Hemi
Iza
Jowita
Kajtek, Karmelka, Kava, kc
Malgo, Magnum, Margotka , Masi, Meruś, Mirko,
Namaskar, Nieznajomy
Pat, Patrzalski
Redakcja, Rocky i Monia, Rusałka i Artur
Sentinel, Skorn, Słoneczko, Stasinek, Sylvia
Ufciak
VIP007, Virgo
Wiosenna Stokrotka,
Zraniona

Wszystkim 217, 345, 516...:D życzę uczestniczenia w cudzie Bożego Narodzenia :*
Jeśli kogoś pominęłam, to proszę o reklamację :D



"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego