Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przebudowa chodników i placu w Gromadce
~Anonim niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 16:55
Pięknie tak trzymać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
22 grudnia 2014r. o 21:19
~w.... napisał(a): Co to w ogóle za temat,,, przecież już po ptokach, wybory się odbyły, kampania wyborcza zakończona, a wy gady co nie głosowaliście na "wszechmogącego" i tak dalej będziecie brodzić w ciemnościach po waszych dziurawych drogach, a co ?!!... i nie pomogą błagalne pisma o postawienie choćby jednej lampy, czy zasypania dziur, NIE I JUŻ !!!!



Posty a wulgarnym loginem będąusuwane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 23:15
moderator napisał(a):
~w.... napisał(a): Co to w ogóle za temat,,, przecież już po ptokach, wybory się odbyły, kampania wyborcza zakończona, a wy gady co nie głosowaliście na "wszechmogącego" i tak dalej będziecie brodzić w ciemnościach po waszych dziurawych drogach, a co ?!!... i nie pomogą błagalne pisma o postawienie choćby jednej lampy, czy zasypania dziur, NIE I JUŻ !!!!



Posty a wulgarnym loginem będąusuwane
madre slowa juz po ptakach teraz tylko czekac aj cala przedwyborcz fuszerka runie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 23:18
a moze pchwalic sie fotkami z poza centrum gromadki ,pokazac ten syf ciemnosci i drogi po ktorych tylko czolg przejedzie.Te zdjecia to propaganda !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oj tam oj niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 7:30
WEDŁUG ZDJĘĆ W GROMADCE OBECNIE PANUJĄ UPAŁY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 7:38
Nice... zdjęcia z czerwca...

A taki plac pod kościołem już dawno oddany do użytku. Niestety, wg mnie totalnie zepsuty. Wjazd z innej strony, niż był, dodatkowo na nowym wjeździe za wysoki krawężnik! Oznaczony tylko czerwoną kostką. Ludzie to ignorują, stają na tym pseudowjeżdzie i zmuszają innych do wjeżdżania na plac po zbyt wysokim krawężniku! Ludzie! Patrzcie jak i gdzie jeździcie! Nie jesteście jedynymi użytkownikami drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 9:39
a kto wymyslil, zeby droge tranzytowa przez gromadke wylozyc taka beznadziejna kostka?? od torow po tablice? jak mam jechac w tamta strone to juz mnie trzesie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 10:07
A o tym to już nawet nie wspomnę... Ponoć jakaś petycja była robiona, zeby tam była droga zabytkowa kostka wyłożona... Nie wiem kto taki super pomysł miał, ale za karę każdego dnia od początku tej drogi do końca na rowerze minimum 50 km powinien jeździć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza