Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

O mały włos

~Świadek niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 17:02
Dziś chwile po 16 jechałam ul sierpnia80 wiadomo ruch pełno ludzi.Przy przejściu pełno pieszych więc zatrzymałam się kilka osób przeszło i na samym końcu weszło jeszcze dwóch panów.Kiedy byli już w połowie pasów wyminął mnie jakiś pa**lant milimetr przed nogami jednego mężczyzny śmignął i nawet się nie zatrzymał.Facet w szoku wystraszony na maxa.Ludzie gdzie się tak spieszycie przed samymi świętami narobił by komuś i sobie problemów.A gdyby to byłą mata z dzieckiem w wózku ??? Wózek nie miał by szans odskoczyć.Korzystajmy z mózgu !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 18:01
Matka miało być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 20:01
za wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych powinno byc zabierane prawo jazdy i 1000 zl grzywny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 20:04
~ napisał(a): za wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych powinno byc zabierane prawo jazdy i 1000 zl grzywny
ale trzeba tez upominac pieszych , ze na czerwonym swietle nie wchodzi sie jak swieta krowa, za takie wtargniecie powinno byc 500 zł mandatu i 100 batów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 20:27

Masz racje, jezeli pieszy pcha sie na czerwonym surowo i przykladnie go ukarac, dla jego dobra.

Ja sam jestem pieszym i widze co sie dzieje na ulicach, ludzie sa bez wyobrazni , sadza ze auto na 100 % sie zatrzyma to moga sobie wtargnac ... ja tam wole poczekac tą 1 minute i przejsc jak nic nie jedzie w bezpiecznym miejscu, choc wkurza mnie ze na prawoskrecie na zielonej strzalce kierowcy czesto zajezdzaja mi pasy kiedy mam zielone swiatlo ... a ze jestem czujny to juz wiem ze lepiej takiego kogos przepuscic, szkoda moich kosci i urazow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 20:34
dokładnie, dobre podejscie, lepiej poczekać, bo co z tego , że wina tego w aucie, jak kregosłup i kości moje

Zmoderowano 22.12.2014 godz.21:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 20:50
niestety tak ludzie jeżdzą, ostatnio odprowadzalam dziecko do szkoły stoimy już przy pasach, pan zatrzymuje się żeby nas przpuścić, a za nim jadąca pani postanawia wyprzedzić dobrze że nie wszlismy na te pasy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 21:01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza