Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie na ul. Warszawskiej
~miejscowy niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 21:32
A wbiegająca trzeźwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec Gdańskiej niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 21:48
A ćwierć inteligentni blokowali całe skrzyżowanie do 17. Siedząc w aucie mieli pozostałych uczestników ruchu w dużym poważaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec Warszawskiej niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 22:40
nie ok 15 tylko dokładnie 15.50 widziałem ten wypadek ,dzwoniłem po karetkę i udzielałem pierwszej pomocy poszkodowanej.Co do Policji to od 16-17 prowadzone czynności to chyba nie tak długo zwłaszcza że poszkodowana była w szpitalu i nic nie wiadomo było o jej stanie zdrowia,a poza tym wcale utrudnień w ruchu nie było nie przesadzajmy już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 9:56
No wlasnie a potrącona tez trzeźwa??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5181
#Bobiszna nieaktywny
24 grudnia 2014r. o 12:52
Nie osądzam jak było dokładnie w tym przypadku, ale to co się dzieje na mieście to paranoja. Dziś przejechałem przez miasto w jedną i drugą stronę. Ludzie chodzą gdzie i jak chcą. Nie ważne, że droga, że ruch. Muszą przejść i wcale nie widać żeby szukali pasów. 20 minut jazdy, a miałem 3 sytuacje z pieszymi, że gdyby nie to, że uważałem i się rozglądałem to mógłby już powstać problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 12:59
Bobiszna napisał(a): Nie osądzam jak było dokładnie w tym przypadku, ale to co się dzieje na mieście to paranoja. Dziś przejechałem przez miasto w jedną i drugą stronę. Ludzie chodzą gdzie i jak chcą. Nie ważne, że droga, że ruch. Muszą przejść i wcale nie widać żeby szukali pasów. 20 minut jazdy, a miałem 3 sytuacje z pieszymi, że gdyby nie to, że uważałem i się rozglądałem to mógłby już powstać problem.
za mało mandatów i za niskie mandaty dostają za stwarzanie zagrożenia, rozumiem przebiec na czerwonym świetle jak nic nie jedzie, ale niepojete jest przebiegac przez droge pomiedzy samochodami, za to powinno byc 500 zł mandatu i 100 batów na gołe plery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 grudnia 2014r. o 13:01
Bobiszna napisał(a): Nie osądzam jak było dokładnie w tym przypadku, ale to co się dzieje na mieście to paranoja. Dziś przejechałem przez miasto w jedną i drugą stronę. Ludzie chodzą gdzie i jak chcą. Nie ważne, że droga, że ruch. Muszą przejść i wcale nie widać żeby szukali pasów. 20 minut jazdy, a miałem 3 sytuacje z pieszymi, że gdyby nie to, że uważałem i się rozglądałem to mógłby już powstać problem.


ulice sa dla pieszych a drogi i autostrady dla zmotoryzowanych. piesi sa dyskryminowani bo im nie wolno wejsc na autostrade.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 14:43
Bobiszna napisał(a): Nie osądzam jak było dokładnie w tym przypadku, ale to co się dzieje na mieście to paranoja. Dziś przejechałem przez miasto w jedną i drugą stronę. Ludzie chodzą gdzie i jak chcą. Nie ważne, że droga, że ruch. Muszą przejść i wcale nie widać żeby szukali pasów. 20 minut jazdy, a miałem 3 sytuacje z pieszymi, że gdyby nie to, że uważałem i się rozglądałem to mógłby już powstać problem.

Nic nie poradzisz. Takie prawo świąt. Ludzie dostają małpiego rozumu. Dobrze ze choć Tobie sie to nie udzieliło i dałeś radę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.